Wpis z mikrobloga

Cezary Gutowski (FB)

Temat "drażliwy" ;)

RK o doszukiwaniu się problemów, gdzie ich nie ma...

"Będzie plan, który będziemy starali się wykonać i tyle. Od razu mówię, że nie będzie zdawania superlicencji. Ja nie wiem, w ogóle po co jest ten temat. Zostałem zapytany i odpowiedziałem bardzo prosto na to pytanie. Wszyscy chyba to widzieli, więc nie wiem, po co jest ciągnięty ten temat. Widocznie to temat rzeka i sobie płynie, ale dla mnie go nie ma. Jeśli chodzi o superlicencję i takie rzeczy... jest dużo mniej problemów, niż ludziom się zdaje, żebym był w stanie jeździć, ale do tego się przyzwyczaiłem. Czasami trzeba znaleźć gdzieś przeszkody, czy problemy, gdzie ich nie ma."


https://web.facebook.com/cezarygutowskiofficial/posts/1443322229090038?_rdc=1&_rdr

#kubica #f1
  • 7
@diwmaron: Pewnie będzie, że szkaluję, ale prawda jest taka, że jest tyle plotek, bo zainteresowanie tematem jest ogromne, a sztab Roberta nigdy się do nich nie odnosi i nie prostuje nawet tych najbardziej absurdalnych. Nawet w temacie superlicencji - wystarczyło by wydać dwa zdania jakiegoś oświadczenia na FB, w kolejnych trzech wyjaśnić pobieżnie jak to wygląda w języu przystępny dla laików i byłoby po sprawie.

jest dużo mniej problemów, niż ludziom
Pewnie będzie, że szkaluję, ale prawda jest taka, że jest tyle plotek


@BluesBeast: Sam żeś trollu te plotki tutaj rozsiewał xD

Nikomu ze sztabu Kubicy by korona z głowy nie spadła, gdyby zabrali się za doedukowanie kibiców


@BluesBeast: Tak tak, bo przecież nie mają nic do innego do roboty oprócz zajmowania się januszami i trollami xD
Przeczytanie regulaminu przecież to coś ponad wasze siły.
@BluesBeast no to jest wlasnie jedna z przypadłosci Roberta, kiedy jezdzil dla BMW czy Renault to zespol go cisnał do wiekszego kontaktu z prasa czy fanami, ostatnio Olimp troche tez sie wział za PR, ale nadal niektorzy analizują wypowiedzi RK jak jakies wiersze na maturze z polskiego, bo ten sam z siebie nie jest zbyt wylewny xd