Wpis z mikrobloga

Mirki, gorąca prośba o pomoc i wyplusowanie - aktualnie jestem w stanie zawieszenia finansowego (tzn zwolniłem się i szukam nowej roboty, już w swoim wyuczonym zawodzie). Problemu by nie było, ponieważ przygotowałem się na tę sytuację odkładając trochę pieniędzy. ALE! Nieoczekiwanie spotkało mnie sporo wydatków, których nie mogłem w żaden sposób zaniechać i najnormalniej w świecie nie mam hajsu żeby opłacić wynajem mieszkania. Pracę spokojnie znajdę w najbliższym czasie, więc w następnym miesiącu będzie dobrze, ale na ten moment poszukuję czegoś dorywczego z wypłatą tygodniową albo najlepiej bezpośrednio po wykonanej pracy. Nie potrzebuję de facto dużo bo pokój kosztuje mnie 650 zł, ale termin płacenia rachunków jest już 15-go, więęęc... Jeśli znacie kogoś u kogo mógłbym dorobić, albo sami możecie zaoferować mi jakąś fuchę to będę bardziej niż wdzięczny. Z wykształcenia jestem biotechnologiem (farmaceutyka) z ponad rokiem doświadczenia w laboratorium w dużej firmie produkującej leki, jeśli chodzi o miękkie skille to mam naprawdę dobry angielski, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne zdobyte w trakcie pracy w sprzedaży (dorywczo w trakcie studiów), ukończoną szkołę muzyczną 1 stopnia w klasie gitary klasycznej (jeśli potrzeba muzyka :P ), a ostatnio rozwinąłem się również w zakresie montażu wideo oraz filmowania i fotografii (doświadczenie zdobywając chociażby na ślubach/weselach ludzi z mojego bliskiego otoczenia).

Fizycznej pracy też się nie boję, przeżyłem już naprawdę różne rodzaje zatrudnienia. Nie jestem gówniarzem, który ucieka od powierzonych mu obowiązków jeśli tylko poczuje się niekomfortowo. Pożyczać nie mam zamiaru, sprzedać nie mam za bardzo czego. Post jest zupełnie serio.

#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia #pytanie #kiciochpyta #pracbaza #wykopefekt #oswiadczenie #studbaza #droetkerszukapracy
  • 31
  • Odpowiedz
UPDATE: dzięki mirkowi @KirsxXx nie zgniję w tym miesiącu pod mostem :D Jutro o 10 idę obgadać szczegóły, ale wydaje się, że wszystko jest ok :) Wielkie dzięki za pomoc i zaangażowanie wszystkim, jednak wykop nie samym danielem magicalem stoi! @Moderacja - uważam, że jakieś odznaczenie się temu Panu należy.
  • Odpowiedz
UPDATE 2: Niestety ponownie szukam zatrudnienia. Nie jest to w żadnym razie wina użytkownika, który ofertę mi tę polecił. Wskazał mi kontakt, gdzie mogłem omówić warunki, ale okazało się, że w tym momencie mają kogoś na stałe i nie będą mogli mnie zatrudnić. Nic się nie stało, wszystkim osobom, które polecają mi pracę właśnie odpisuję i nadal proszę o jakieś info ;)

@Sidewatcher: będzie to zbyt wiele jeśli poproszę abyś
  • Odpowiedz