Wpis z mikrobloga

A odróżniasz pracę w ramach resocjalizacji i bezinteresowną pomoc non-profit?

@metalowy_pasterz: Oczywiście, że odróżniam, co nie przeszkadza mi się trochę z nich ponabijać. Tym bardziej, że wpis zdaje się sugerować, że ten dobry uczynek powinien wpłynąć na postrzeganie braci kibicowsko-kibolskiej, że właściwie to dobre chłopaki i oni "didnt do nothing."
wizerunek kibica jako bandyty jest w oczywisty sposób zakłamany.

@Venro: Hmmm...zakłamany wizerunek to by był moim zdaniem, gdyby standardowo po meczach chłopaki umawiali się na grupowe czytanie dzieciom książek, pomaganie bezdomnym, czy społeczne sprzątanie miasta (zamiast chlania, robienia burd i rzucania mięsem we wszystkich wokół) i nikt by o tym złośliwie nie pisał, ani tego nie zauważał. Czy tak właśnie jest? Mieszkałem kiedyś w Chorzowie niedaleko stadionu i moje doświadczenia były
ale wizerunek kibica jako bandyty jest w oczywisty sposób zakłamany.


@Venro: No, wystarczy fora dla "prawdziwych" kibiców poczytać itd. W końcu darcie mordy "pozdrowienia do więzienia" to normalna rzecz, tak samo jak gloryfikowanie przestępczości i agresji pt. "bo ktoś ma inną koszulkę niż ja". Oznaczanie terenu jak zwierzęta - wlepkami i mazaniem sprayem też oczywiście nie świadczy wcale źle o środowisku kibicowskim ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jednego