Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca 2k17. Koncerty i wszelkie wydarzenia można obejrzeć w hd na YouTube z 10 różnych ujęć a ludzie wciąż przez cały czas trzymaja w górze te telefony i zasłaniają cywilizowanym ludzim. Pomijając oczywisty fakt, że nigdy nie obejrzą tego co nagrali. Kiedyś nie wytrzymam i rozwalę komuś ten telefon.
@DoctorW: na koncertach metalowych nikt nie nagrywa, bo pogo porywa telefony. Czasami ktoś zdjęcie zrobi. Polecam ogólnie występy zespołów, które do muzyki używają instrumentów.
@PeknietyJez: ja bym wolał się pobawić w czasie rzeczywistym niż stać przez cały koncert i nagrywać #!$%@?, trzeszczące, przepalone filmy ze zniszczonym dźwiękiem i miotającym ba boki obrazem. Po co tam jechać jak się potem chce oglądać to jeszcze raz tylko w gorszej wersji?
@R2D2_z_Sosnowca: napisałeś, że w lepszej jakości można znaleźć na YT, ale to nie do Ciebie była prośba, ponieważ nie napisałeś tak jak @DoctorW: że można znaleźć wszystko! Także proszę link do koncertu Tygi z tegorocznego Openera, doktorze. Byłbym wdzieczny

Byłem na tym koncercie ale nie wymachiwałem jak pajac telefonem dlatego chciałbym obejrzeć jeszcze raz na spokojnie i trzeźwo