Wpis z mikrobloga

Siema mirki, jak włożyć zatyczki do uszu? XD Przeszkadza mi hałas typu telewizor w drugim pokoju, czy rozmowa przed oknem i chciałem wypróbować zatyczek. Jednak jakbym nie wsadzał to i tak słyszę wyraźnie każde słowo w drugim pokoju... Nie chcę upychać tego na siłę, jednak już próbowałem ciągnąć ucho do tyłu i tak dalej. No i nie chcę też sobie sprawić problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam silikonowe zatyczki, niedługo może się wybiorę po woskowe (coś jak pianki comply z #sluchawki ). Jednak posiadałem już takie i mimo wszystko średnio zagłuszało, chociaż pianki słuchawkowe działały lepiej od tych silikonowych stoperów. Taguję jeszcze #studbaza , podobno tam tego używajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stopery #zatyczkidouszu
  • 8
@TMBRK: Stopery tłumią określone tony, żeby dźwięk był znośny i nie uszkadzał słuchu. Te atestowane mają rozpisane ile dB tłumią: im więcej tym mniej będziesz słyszał.
@TMBRK hehe 100% ciszy nigdy nie osiągniesz za totalne wygłuszenie od środowiska musiałbyś kupić sobie ochraniacze jakie noszą na platformach wiertniczych:-) kup kilka różnych i testuj. Są choinki,pianki,woski,pianki budowlane i czort wie co jeszcze. Zobacz które wyjdą najlepiej. Oczywiście im głębiej wsadzisz tym ciszej ale dźwięk będziesz odbierać reszta twarzy wibracje przenosi czaszka szczęka otwarcie ust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście najlepiej u mnie sprawiały się pianki ale
@TMBRK: Tylko piankowe,sam używam i polecam,natomiast ktoś napisał o choinkach,może jestem głupi ale jak to #!$%@? wsadzić do ucha ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)