Wpis z mikrobloga

mój konkubent postanowił zmienić nawyki żywieniowe, udał się prawilnie do dietetyka i od kilku dni #!$%@? tylko sałatki, jajka na 2137 sposobów i inne dziwne rzeczy. najgorsze, że drze japę jak tylko ktoś w jego towarzystwie je coś normalnego xDDD i to nie to, że się irytuje, tylko normalnie drze mordę na pół dzielni

frustracja w typie za silna, więc i ja i jego kumpel, z którym mieszka #!$%@? to razem z nim, bo wypada chłopaka wspierać w walce o lepsze jutro.

za to wieczorami, kiedy on #!$%@? na siłce, my z kumplem #!$%@? szyderczo kebsa za kebsem zastanawiając się, jak ukryć po sobie ślady

myślę, że znalazłam właśnie idealnego kandydata na #bolecnaboku

#gownowpis #oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 13
@bijonse: nie cierpię osób które wymyślają jakieś gówno, a później wymagają żeby każdy się tego trzymał- jeśli dodatkowo ma to coś wspólnego z inspiracją, ćwiczeniem i pisaniem na fb jakie inni mają wymówki to powinno być wystawione skierowanie do utylizacji w trybie natychmiastowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Triplesix: nie nie, ja tutaj śmieszkuję i wyolbrzymiam sytuację xD z nim jest wszystko w porządku, tylko ma niestety ten sam problem co ja - utrzymanie prawidłowej wagi. zeżre raz więcej to od razu +5kg, a jest sportowcem więc wypadałoby o siebie zadbać.