Wpis z mikrobloga

nikomu z kim gadałem, do głowy nie wpadło, że to przez to


@nickjaknick: To chyba gadałeś z ludźmi którzy nie mają prawa jazdy. Przecież to oczywiste. Za parkowanie trawniku najczęściej jest blokada, a czasami tylko mandat za szybą.
  • Odpowiedz
Jak się na to powołają, mandat przyjmę, a w kwestii blokady spotkam się w sądzie


@nickjaknick: Skoro przyjmiesz mandat = zgadzasz się na blokadę. Przecież ustawa wyraźnie mówi kiedy można zakładać blokadę i w przypadku takiego parkowania jak najbardziej można. (nie utrudniasz ruchu)
Nie rozumiem Twojego podejścia.
  • Odpowiedz
@Jokker: tak właściwie to nie wiem czy wjechał czy nie bo mam wrażenie że to koło stoi na krawężniku i wisi nad trawnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nickjaknick: tak już pomijając wjechanie na trawnik, nie szkoda Ci było zostawiać samochód praktycznie wisząc na krawężniku jednym kołem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jokker mi się wydaje, że niszczenie zieleni nie jest dostateczną przesłanką do ograniczania mi w ten sposób wolności wolności. Możesz się powołać na podstawę prawną, dlaczego mogli mi założyć blokadę?
  • Odpowiedz
mi się wydaje, że niszczenie zieleni nie jest dostateczną przesłanką do ograniczania mi w ten sposób wolności wolności.


@nickjaknick: Tak samo jakbyś stał na asfalcie, ale z namalowaną "wysepką" czyli obszarem wyłączonym z ruchu (wiesz o co chodzi, zakreskowany obszar) - tutaj też niby tylko niszczysz białą farbę, a blokada jak najbardziej się należy.

Art.130a ust.8 ustawy prawo o ruchu drogowym:
„Pojazd może być unieruchomiony przez zastosowanie urządzenia do blokowania
Jokker - > mi się wydaje, że niszczenie zieleni nie jest dostateczną przesłanką do og...

źródło: comment_emLT2DSqALf2fUxfj71BZFZPf0RI2r7r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jokker masz rację. Zapłacę w takim razie i pojadę śmieszkować w stronę słońca. Aczkolwiek czekam na miejskich już dwie godziny, więc może chociaż małe zażalenie napiszę
  • Odpowiedz
@nickjaknick dogadaj sie z nimi, z szacunkiem i nie cwaniakuj to na 100zl się skonczy. Jak miałem numery spoza Warszawy to tez dostalem blokade za jedno kolo na trawniku. Na warszawskich numerach moge stac jak chce i nigdy mandatu nie dostalem.
  • Odpowiedz
@nickjaknick sprawdz czy kamer nie ma, szlifierka katowa w dlon, odloz ladnie obok auta i czesc. polecam, choc we wro zaczeli juz sie czaic jak im "ktos" popsul kilkanascie blokad ( ),
  • Odpowiedz