Wpis z mikrobloga

ta sama pojemność, skład


@grafikulus: Już pomijając, że tak ogólnie wiem, że się różnią, jak już niektórzy napisali przede wszystkim konsystencją to sprawdziłam z ciekawości i skład mają kompletnie inny. (Jakby ktoś chciał sobie sprawdzić: https://www.nivea.pl/shop/nivea-creme-422833550108.html i https://www.nivea.pl/shop/nivea-men-creme-59000170414830108.html).

No i ogólnie ta klasyczna nivea jest fajna jak chce się posmarować gdzieś punktowo, bo do posmarowania dużego odcinka ciała czy buzi jest za gęsta i za tłusta imo
  • Odpowiedz
@grafikulus co ty swirujesz xd? nie da sie uzywac zwyklej, jest tak tlusta, nie wchlania sie i pachnie jak dziecko xd

posmaruj zwykla i wsiadz za kolko polecam xd

for men wchlania sie w kilkanascie sekund, calkowity brak tlustych sladow i uczucia tlystych dloni, no i zapach.

Mezczyzni wlasnie nie znosili tlustych lap, dlatego rzadko uzywali kremow, nivea wyszla naprzeciw
  • Odpowiedz
@grafikulus: Nivea zwykły (Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum)
Nivea for men (Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Cera Microcristallina, Palmitic Acid, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbomer, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Geraniol,
  • Odpowiedz
@shnitzel: "Pachnie ładnie" czyli wali tanią wodą po goleniu jak 3/4 kosmetyków opisanych "for men"? Jeżeli chodzi o powiedzmy żele pod prysznic, to od wielu lat nie tykam żadnych "samiec alfa czarna butla", bo zawsze pachną jak "Brut" pomieszany z kostką toaletową "zapach morski". I to jest opisane jako "orzeźwiający zapach".
  • Odpowiedz
@shnitzel: Aż muszę sprawdzić;) Inna sprawa, że wy macie nieco odmienny poziom tolerancji na zapachy niż niebieskie paski. Trzy różne wody perfumowane w zamkniętym pomieszczeniu i kadzidło to jest "ojej, ale ładnie pachnie, przytulna atmosfera", a dla niebieskich to jest "gdzie mam pobrać przydziałową maskę p-gaz" :D
  • Odpowiedz