Wpis z mikrobloga

Eh co ja bym zrobił bez Wykop.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL:DR


Wczoraj w nocy postanowiłem zrobić sobie mały nighdrive po okolicach Gdańska. Mój błąd, że jechałem bez nawigacji i trafiłem na jakąś polną drogę (chociaż byłem pewny, że jadę dobrze) gdzie się zakopałem. Pech, że to było po ostatnich ulewach i błoto wszędzie. Laweta by nie wjechała, a jeep o tej porze 250 zł, gdzie tyle nie miałem (nie szło utargować ani złotówki), a spędzić noc na środku pola trochę słabo. Postanowiłem więc napisać na mirko, a nuż ktoś znałby inny namiar na dobrą pomoc. Dalszej akcji szczerze mówiąc się nie spodziewałem, bo kto przyjechałby w środku nocy do nieznajomej osoby na jakieś zadupie poza miastem?
Jak się zdziwiłem, gdy mirki @Polinik @legendazligi i @alhakeem zaczęli mnie pytać o namiar a po pół godzinie byli na miejscu! Po dwóch godzinach przepychania/bujania auta, brudzenia się w błocie, kopania rowków by koła mogły wyjechać z wody w końcu się udało!

Mirki i Mirabelki, dajcie kilka plusów dla powyższych wybawicieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielki szacunek się należy za taką akcję! W końcu mogli mieć ciekawsze zajęcia, a jednak postanowili pomóc nieznajomemu w potrzebie o 1 w nocy.

I pamiętajcie, nie jeździjcie bez nawigacji xD

#wykoppomaga #gdansk #gdynia #pomoc #trojmiasto
  • 48