Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafila mi sie dziewczyna ideal. No prawie ideal, bo tak myslalem przez dwa tygodnie zwiazku. Moglbym sie rozplywac godzinami nad jej piekna uroda i milym, przyjaznym usposobieniem. Jako stulejarz ktory nie zaliczyl nawet pierwszej bazy od 2014 roku trafilo mi sie pozornie idealnie. Problem jest z jej psem. Moja luba byla w zwiazku przez szesc lat z gosciem, z ktorym mieszkala, zareczyla sie, a nawet kupili sobie psa. Uczucie jednak wygaslo i rozstali sie- jak to sama mowi- w przyjazni. Ja wskoczylem dosyc szybko na jego miejsce, po jakis trzech miesiacach od rozstania (bylismy dobrymi znajomymi wczesniej). Pies zostal z nim co jest moja najwieksza bolaczka. Ona tak bardzo kocha tego psa, ze nie wyobraza sobie zycia bez niego i czesto go odwiedza. Odwiedza wiec przez to dom swojego ex. Od razu powiedzialem, ze mi sie to nie podoba, a ona mowi ze jestem nie potrzebnie zazdrosny. Wczoraj znowu pojechala do tego psa i jako ze jej ex pojechal w delegacje postanowila zostac u niego na chacie na noc. Poziom wkur..... zenia przekroczyl granice i zrobilem jej awanture, bo to dziwne dla mnie zostawaniem z psem na noc w domu swojego bylego (z drugiej strony ona u siebie nie ma warunkow zeby tym psem sie opiekowac). Dodatkowo goscia nie znam i nie wiem jakie on ma intencje. Jestem ciekawy jak to wyglada z boku i czy to nie jest az za bardzo dziwne? #psy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
  • 49
  • Odpowiedz
@delo86 nie no, ja wiem, że pies to tu jest tylko dla odwrócenia uwagi, że lata do byłego. Smutne jest to, że jest bardzo możliwe że jakaś laska w taki sposób go okłamuje i on dopiero widzi, że coś jest nie tak. Dla mnie to dziwne, dla Ciebie, ale jeśli w grę wchodzą emocję to ciężko w samym sercu absurdu zauważyć to tak szybko. Op nie opisał w sumie czy ma
  • Odpowiedz
Jak kocha bardziej psa niż Ciebie to Ci współczuję.


@kruger92: ej no, ale jak mozna kochac kogos po 2 tygodniach "zwiazku", do ktorego weszlo sie niemal zaraz po zakonczeniu poprzedniego? (pomijajac juz, ze caly post jest zmyslony najprawdopodobniej)
Nie wyskakujmy z armata na muche.
  • Odpowiedz
A ja wam powiem tak, mój już teraz były kupił psa że swoją eks i ja zaczęłam z nim z być jakoś pół roku po ich rozstaniu. Przelewala kasę na psa, wpadala do niego brała psa i nie było jej kilka godzin. Czasami zabierala psa na weekend. Czasem wpadła z facetem po psa. Logiczne. Ja po 2 latach oczywiście też tego psa pokochałam ale niestety mój eks zerwał ze mną kontakt no
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem oklamuje was obu. Tzn. On nie wie o tobie, a jak idzie spotkać się z psem to na legalu widzi się z nim i go zwodzi, pewnie próbuje wymusić, by starał się o nią jak dawniej i zabiegał. Ty tu jesteś najbardziej poszkodowany niestety...
  • Odpowiedz
Trafila mi sie dziewczyna ideal.


@AnonimoweMirkoWyznania: znajdźcie w końcu inny zwrot na początek swoich żali na AMW.

"Wczoraj poznałem dziewczynę. Jest 10/10 i już kocham ją nad życie. Piękna, mądra bla bla
  • Odpowiedz