Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafila mi sie dziewczyna ideal. No prawie ideal, bo tak myslalem przez dwa tygodnie zwiazku. Moglbym sie rozplywac godzinami nad jej piekna uroda i milym, przyjaznym usposobieniem. Jako stulejarz ktory nie zaliczyl nawet pierwszej bazy od 2014 roku trafilo mi sie pozornie idealnie. Problem jest z jej psem. Moja luba byla w zwiazku przez szesc lat z gosciem, z ktorym mieszkala, zareczyla sie, a nawet kupili sobie psa. Uczucie jednak wygaslo i rozstali sie- jak to sama mowi- w przyjazni. Ja wskoczylem dosyc szybko na jego miejsce, po jakis trzech miesiacach od rozstania (bylismy dobrymi znajomymi wczesniej). Pies zostal z nim co jest moja najwieksza bolaczka. Ona tak bardzo kocha tego psa, ze nie wyobraza sobie zycia bez niego i czesto go odwiedza. Odwiedza wiec przez to dom swojego ex. Od razu powiedzialem, ze mi sie to nie podoba, a ona mowi ze jestem nie potrzebnie zazdrosny. Wczoraj znowu pojechala do tego psa i jako ze jej ex pojechal w delegacje postanowila zostac u niego na chacie na noc. Poziom wkur..... zenia przekroczyl granice i zrobilem jej awanture, bo to dziwne dla mnie zostawaniem z psem na noc w domu swojego bylego (z drugiej strony ona u siebie nie ma warunkow zeby tym psem sie opiekowac). Dodatkowo goscia nie znam i nie wiem jakie on ma intencje. Jestem ciekawy jak to wyglada z boku i czy to nie jest az za bardzo dziwne? #psy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
  • 49
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: poki co to ty jestes ten bolec.
krotki zwiazek vs 6 lat.
Nie masz generalnie wielkch praw do robienia afery. Natomiast powinienes rzeczowo argumentowac ze niech sie psem opiekuja wspolnie, ale onu U SIEBIE w domu.

Btw. Czy jej byly facet wie o twoim istnieniu i ze ja pukasz?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to oczywiste że próbuje do niego wrócić i pewnie wróci. A ty jesteś losowym nonamem wyrwanym dla wzbudzenia zazdrości tamtego. Dobra wiadomość jest taka, że to ty jesteś bolcem na boku, więc bolcuj jeśli masz okazję bo szybko przeminie.
  • Odpowiedz
Moja luba byla w zwiazku przez szesc lat z gosciem, z ktorym mieszkala, zareczyla sie, a nawet kupili sobie psa.

wskoczyłem dosyć szybko na jego miejsce


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wchodzi się w żadne poważne relacje z osobami, które są krótko po zakończeniu wieloletniego związku!
  • Odpowiedz
@delo86 jestem w stanie uwierzyć, że to nie zarzutka. Koleś się zakochał i pewnie ignoruje wiele rzeczy jak inni kolesie, którzy nie patrzą oczami tylko innym miejscem. Mam tylko nadzieję, że to tymczasowe, znaczy na pewno, bo daję jakieś 90-100% że ona wróci do byłego.
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666: czasami jest mi bardzo trudno uwierzyc w tego typu sytuacje. Znam uczucie milosci i tej odwzajemnionej i tej bez wzajemnosci. Niezaleznie od uczucia zawsze gdzies tam znalazlo sie troche miejsca dla rozsadku. Laska zostaje na noc u bylego zeby popilnowac psa? Czemu nie wrocila z psem do siebie albo do obecnego faceta?:) argument ze nie ma sie warunkow/ mozliwosci uwazam za calkowitego inwalide. Zreszta pojdzmy o krok dalej. Czemu
  • Odpowiedz