Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafila mi sie dziewczyna ideal. No prawie ideal, bo tak myslalem przez dwa tygodnie zwiazku. Moglbym sie rozplywac godzinami nad jej piekna uroda i milym, przyjaznym usposobieniem. Jako stulejarz ktory nie zaliczyl nawet pierwszej bazy od 2014 roku trafilo mi sie pozornie idealnie. Problem jest z jej psem. Moja luba byla w zwiazku przez szesc lat z gosciem, z ktorym mieszkala, zareczyla sie, a nawet kupili sobie psa. Uczucie jednak wygaslo i rozstali sie- jak to sama mowi- w przyjazni. Ja wskoczylem dosyc szybko na jego miejsce, po jakis trzech miesiacach od rozstania (bylismy dobrymi znajomymi wczesniej). Pies zostal z nim co jest moja najwieksza bolaczka. Ona tak bardzo kocha tego psa, ze nie wyobraza sobie zycia bez niego i czesto go odwiedza. Odwiedza wiec przez to dom swojego ex. Od razu powiedzialem, ze mi sie to nie podoba, a ona mowi ze jestem nie potrzebnie zazdrosny. Wczoraj znowu pojechala do tego psa i jako ze jej ex pojechal w delegacje postanowila zostac u niego na chacie na noc. Poziom wkur..... zenia przekroczyl granice i zrobilem jej awanture, bo to dziwne dla mnie zostawaniem z psem na noc w domu swojego bylego (z drugiej strony ona u siebie nie ma warunkow zeby tym psem sie opiekowac). Dodatkowo goscia nie znam i nie wiem jakie on ma intencje. Jestem ciekawy jak to wyglada z boku i czy to nie jest az za bardzo dziwne? #psy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
  • 49
  • Odpowiedz
bait na 100% nie można być aż tak głupim ;) ale jeśli koleś poważnie to bądź pewny że "dochodziła" z typem do porozumienia tamtego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nadal pamiętam moją ex która przyjeżdżała do mnie i niby po rzeczy itp. a kończyło się na lodziku, to były czasy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem widziałem na insta jakieś zdjecia z tego samego dnia jak sie widzielismy jej i jej przyjaciela, który zabierał ją do drogich restauracji w Wa-wie. Nie wiem jak sie historia dalej potoczyla, ale chyba są nadal razem, bo umieszcza
  • Odpowiedz