Wpis z mikrobloga

@kamdz:

full natural ofc xD


To jest obecnie natural, wczesniej moze cos bylo grane. Jakby byl na koxie do wrzucilby wino/mastera czy tren i nie musialby kombinowac ze swiatlem przy takim bf bo wszystkie zylki byloby widac w dziennym swietle, cala woda spod skory by zeszla i bylby ostatni szlif. Tutaj ewidentnie widac ze jest podlany mimo bf ponizej 8%.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hank85 chyba sobie raczysz zartowac. On jest tak naturalny jak i ja. On jeszcze nie zrobil ostatniego szlifu. Pelnosc nienaturalna.
  • Odpowiedz
@bst: jak zdjecie niedawno po treningu, plus byly pompery i agmatyna to pompa tak szybko nie schodzi+ dobre swiatlo.
Ja poprostu nie wierze, ze jak ktos wali kox i sie katuje zeby zejsc do takiego bf to nie dowali jakiegos androgena.
  • Odpowiedz
Jak na tyle treningów i #!$%@? sie z dietami itd to wygląda na tym foto #!$%@?. Jeśli coś bije aktualnie i tak wygląda to niech sie nie przyznaje nawet, że cokolwiek trenuje. Żyły powychodziły ale poza tym według mnie kiepsko jak na gościa który tym żyje.
Ps. Dla zwykłego gościa który ćwiczy forma spoko, ale tyle się męczyć żeby tylko tak wyglądać jako powiedzmy zawodowiec to chyba żart
  • Odpowiedz
@Bobeusz: ale wiecie, że on juz od jakichś paru miechów nie robi formy konkursowej. Teraz nie robi treningu kulturystycznego tylko sie w jakieś skoki, zasięgi i wytrzymałość bawi bo go koszykówka wciągnęła. Ciągle jakieś wsady itp. Dlatego nie ma co oceniać pod kątem występowania w zawodach. Nie wiadomo nawet czy on kiedykolwiek jeszcze pójdzie w pro bodybuilding.
  • Odpowiedz