Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rozstaniu założyłam tindera. Myślałam, ze znajdę kogoś na niezobowiązujące spotkania, może coś więcej i się przeliczyłam. Mieszkam w dużym mieście i faceci +25 to takie same odrzucił raczej. Nie jestem wybredna, nie mam dużych wymagań co do wyglądu, ale chce żeby facet mi się podobał. Przesunęłam już jakieś 500 razy w lewo ;/ Jak mi się ktoś podoba to od razu po imieniu widzę, że Hiszpan, Norweg albo Szwed. Na ulicach widzę przystojnych facetow +25, ale chyba wszyscy atrakcyjni zostali już wybrani, przynajmniej nie ma ich na tinderze :( Nie chce się spotykać z obcokrajowcem, nie znam biegle angielskiego nawet. Ale to jest odpowiedz dlaczego Polki wybierają obcokrajowcow. Na żadnego alvaro Polaka tam nie trafiłam, głównie 6/10, 8/10 i wyżej często są nieciekawi. Z tych wszystkich apek korzystają chyba tylko wyrzutki, które nie maja powodzenia w realu, o sobie tez mówię. Wierzcie mi, widzę przystojnych +25 na ulicy ale nie moich na tych wszystkich apkach i portalach. #przegryw #stulejacontent #tinder #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie uważam się za przegrywa. Na co dzień mieszkam w mniejszym mieście. Znalezienie normalnej samotnej dziewczyny graniczy z cudem. Z pomocą przyszedł Tinder. Znalazłem dziewczynę oddaloną o 60 km od mojego miasta. Od początku zaiskrzyło. Wcześniej długo byłem sam po mocno nieudanym długim związku. Uznałem, że nie będę szukać nikogo na siłę, ale nawet ktoś tak uparty jak ja się kiedyś złamię :)
Nie ma co się poddawać, ale też
@AnonimoweMirkoWyznania a co uważasz za przystojny? Bo gusta mogą być naprawdę różne. Mam koleżankę która ma faceta który wygląda jak seryjny morderca, jest łysy i ma prawie 2m. Dla mnie brzydki jak noc, dla niej idealny.

Ja np nigdy nie zapuszcze Brody. Mimo że pewnie miałbym sporo lepsze branie. Nie i koniec, z zarostem się wybitnie źle czuje i nie mam zamiaru znosić czegoś takiego dla atencji różowych. Której i tak mi