Wpis z mikrobloga

#smolensk

Mam pytanie do zwolenników zamachu: tyle #!$%@?ście przez lata o przeróżnych dowodach na zamach smoleński o ginących ludziach z tym związanych. Dlaczego więc 2 lata po objęciu władzy przez PiS nie postawiono nikomu zarzutów?!

Czyli dalej wersja o wypadku i winie pilotów razem z rosyjską wieżą kontrolną wygrywa. #polityka
rbk17 - #smolensk

Mam pytanie do zwolenników zamachu: tyle #!$%@?ście przez lata o...

źródło: comment_fP82Z3RyO2ZJY0JQYY9pP1HpZkkTfM1Q.jpg

Pobierz
  • 132
@rbk17: Co się stało w smoleńsku wiedzą w Moskwie, Berlinie, Waszyngtonie i może w Tel Awiwie lub Londynie. Geopolityka to ciężki kawałek chleba i taki stan jak na ten moment odpowiada PiS. Nierozwiązana sprawa to paliwo zapalne dla zwolenników a jakby rzeczywiście był zamach to jakie kroki trzeba by było podjąć? To samo można powiedzieć a aneksie do raportu WSI. Dlaczego nikt jeszcze tego dokumentu nie udostępnił?
otworzyłeś linka co Ci wysłałem?


@Illegal88: jest tam napisane że to zgony po katastrofie, a tymczasem jest 1 zgon przed katastrofą. Tego nie powinniśmy już brać pod uwagę, to już nadgorliwe doszukiwanie się dowodów zamachu. Najdziwniejsze jest to zadźganie dziennikarza przez swojego redaktora oraz powieszenie Muśa - czemu Ziobro nic zrobił w tych sprawach przez 2 lata?
kto to wie co tam się dzieje


@Fryceusz: taktyką PiSu jest aby lud nieustannie miał jakiegoś wroga, bez tego drastycznie im spada poparcie. Czyli najpewniej szykują coś naprawdę wielkiego i mozolnie teraz co do szczegółu opracowują dokumentację do potężnej sprawy sądowej a może i nawału spraw. To by było logiczne bo oprócz samych miesięcznic ze smoleńskiem siedzą naprawdę cicho. No nic zatem czekamy na rozwój wydarzeń, przynajmniej jest już napisane że