Wpis z mikrobloga

@busz_menka: No ale powiedzmy, że te szampony mogą się czymś różnić. Do tego czy ktoś sprawdza, czym kobiety myją włosy, czy mogą umyć szamponem dla mężczyzn i nie przyjeżdża od razu FBI? Może któraś z Was kiedyś się odważy i spróbuje? ;p

Tutaj ciekawszy przykład, maszynki do golenia różniące się jedynie kolorem:

https://www.theguardian.com/business/2017/jan/01/tesco-cuts-price-of-womens-razors-so-they-cost-the-same-as-mens
  • Odpowiedz
A ja ostatnio odkryłem mycie szarym mydłem - jest unisex i kosztuje 2zł za kostkę. I w końcu się pachnie jak człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@feuer: Szkoda tylko, że Levi'sy coraz gorsze jakościowo się robią. Wydając 250-300 zł za spodnie, oczekuję żeby wytrzymały dłużej niż rok.
  • Odpowiedz
@artur-kaminski-180: @MarianoaItaliano: ja bym chciał mieć wybór koszul i t-shirtów na rożny typ figury. Podczas, gdy kobiety mają wybór, bo mówi się o różnych typach figury u kobiet, tak facet albo ma budowę typu V, albo jest chudym badylem, albo znajdzie cudem u Chińczyka coś na siebie. TO jest dyskryminacja, o której się nie mówi.
  • Odpowiedz
@Linds: Koszule już można dostać w wersjach: Regular-fit, tailored-fit i slim-fit, a czasami skinny-fit (i nie mówię tutaj o drogich koszulach typu Lambert, czy HugoBoss, tylko o sklepach Inditeksu). Z t-shirtami często widuję rozróżnienie na regular i slim, ale po prostu najczęściej to już zależy od marki. Są firmy, które robią bardziej dopasowane, a są takie które mają luźniejsze.
  • Odpowiedz
probowales prawilnych dzinsows typu Levisy? Maja tyle roznych modeli / krojow / kolorow, ze ciezko jest nie znalezc czegos. Obsluga doradza, pomaga dobrac. Moga tez w ostatecznosci przyciac nogawki (opcja dla robiacych fikolki #pdk). Ja sie nauczylem, w ktorych modelach wygladam i czuje sie dobrze, zapamietalem ich numery i kupuje w ciemno.


@feuer: ażtak dobrze to tam nie jest. Mi ciężko znalezc model w którym nogawki są
  • Odpowiedz