Wpis z mikrobloga

#neuropa #shitwykopsays #homoseksualizm

Na netflixie pełno tej "pedalskiej poprawnosci". Jeśli nie oglądałeś serialu Black Sails to uważaj, bo jest to samo. Ale nie dowiesz się tego na początku serialu, tylko blisko połowy, abyś nie był uprzedzony i zdążył się "wkręcić" w fabułę i starał się przymykać oko na te zabiegi.


#

Uważajcie wykopki, lewackie homo-pułapki czają się na każdym kroku xD
  • 28
Swoją drogą OP tamtego wpisu to też ciekawy przypadek:

Piszę więc jeszcze raz,oburza mnie , jako wielkiego fana seriali, natrętne wciskanie tych zboków w każde możliwe widowisko. Od seriali dla młodzieży pokroju Flasha czy Arrowa , przez Ozark aż po kasowe hity jak American Gods czy Sense 8. Zastanawia mnie ta agresywna homopropaganda,czemu to ma służyć, skąd takie popularyzowanie tego zboczenia? Widok całujących się czy kopulujących facetów obrzydza mi cały serial
ale czemu homofob, ja nie mówię że się boje więc to z fobią nie ma nic wspólnego. Po prostu mnie to #!$%@?, tak po ludzku. Kiedyś nie było tego problemu, mogłem usiąść z ojcem i coś obejrzeć

ale czemu homofob, ja nie mówię że się boje więc to z fobią nie ma nic wspólnego


xD

obejrzeć czasem coś z dzieckiem ale nie nie mogę, bo sączy się ta homopropaganda na każdym kroku
@Magromo: ale fobia to irracjonalny strach, albo za wiki: " zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie.". To że homofobia używana jest obecnie jako określenie szeroko pojętej niechęci do homoseksualistów jest dowodem na rozwój języka, ale zarazem jego rozmydleniem i powinno funkcjonować inne - bardziej ścisłe - pojęcie. XD tu nie wystarcza.
Miedzy hetero, ale jaka to roznica?


@Magromo: generalnie całkiem spora. Seks między kobietą i mężczyzną ponieważ może służyć prokreacji (zamiast wyłącznie przyjemności) ma w sobie szerszą gamę znaczeń. Dlatego może zostać użyty w celu opisania szerszej gamy zachowań niż przyjemność, bo np. 2 rody żeniące swoich synów w celu osiągnięcia pokoju są irracjonalne, ponieważ gdy synowie umrą, nie będzie potomstwa.
Taka.