Wpis z mikrobloga

Na FB gownoburza, bo jakas rodzinka nie miala gdzie usiasc z gowniakami i wielki placz ze ludzie nie ustapili im miejsca bo przeciez sa z dziecmi xD

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=712584275599847&set=p.712584275599847&type=3&theater

(...)przymus spędzenia podrozy na podlodze w korytqrzu z dziecmi na kolanach, inni pasazerowie o dziwo maja w dupie ze siedzisz z malym dzieckiem na podlodze, kazdy dba o swoj interes,nie chcą ustapic miejsca do tego sa oburzeni zeprosisz ofotel i ze sluchawkami na uszach wpatrzeni w smartfony udaja ze ich tu nie ma.(...)
Szczegolnie #!$%@? widac np w tym komentarzu :D

Nie rozumiem dlaczego oczekują Państwo że inni pasażerowie powinni ustalić Wam miejsca... wątpię że cały przedział ustapilby aby Wasza 6stka mogłaby usiąść. A usadzenie dzieci samych między obcymi osobami to nie najlepszy pomysl.

Każdy pasażer nie siedział na swoich miejscach, Wam oberwalo się najbardziej, bo wsiadaliscie ostatni, ale to nie wina pasażerów .

To że jesteś rodzicem nie daje Ci praw do opluwania : jak będziesz miała dzieci to możesz się wypowiadać...

Na bycie rodzicem decydujesz się sam i sam ponosisz konsekwencje i bierzesz odpowiedzialność za swoje dzieci. Nie win społeczeństwa że nie chce Ci pomoc.


https://www.facebook.com/PKP.Intercity/posts/1493244534075971?comment_id=110967482854325&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D

#afera #gownoburza #facebook #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #pkp #heheszki
PanKara - Na FB gownoburza, bo jakas rodzinka nie miala gdzie usiasc z gowniakami i w...

źródło: comment_7YhYBN2OrtvloXBYyv7THFsgOyVcWVYy.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koral: w indiach kolego jak wejdziesz do nie swojego przedzialu to przychodzi sympatyczny pan i prosi o to bys poszedl na swoje miejsce. a pociagi maja taka klime, ze nigdy takiej w polsce nie widzialem. musisz miec przykre doswiadczenia, po ktorej czesci indii jezdziles?
  • Odpowiedz
Bo nie zmienia to faktu, że każdy ma prawo oczekiwać usługi, za jaką zapłacił, a przewoźnik postawił ich przed faktem dokonanym. Nie tylko ich, ale wszystkich poszkodowanych pasażerów.


@misja_ratunkowa: Masz rację, ale to co napisał @lolingPL rzuca całkowicie inne światło:

Ta wesoła rodzinka podróżowała pociągiem IC 61102/3 "ORZESZKOWA" rel. Jelenia Góra - Białystok. Planowo pociąg obsługiwany jest przez pojazd PESA Dart, tego dnia oczywiście jeden pojazd #!$%@?ł się i podstawiono skład zastępczy złożony z 1 wagonu 1 klasy i 5 wagonów 2 klasy.

W jednostce PESA Dart są 354 miejsca siedzące, z moich skomplikowanych obliczeń wynika że w składzie zastępczym było od 354 do 454 miejsc co oznacza że KAŻDY który zarezerwował miejsce musiał je mieć! Liczba wagonów nic tu nie znaczy. To że nie umieli znaleźć sobie jakiegoś miejsca to już
  • Odpowiedz
@PanKara: w tej sytuacji faktycznie można się wkurzyć, ale w podobnych sytuacjach nic mnie bardziej nie #!$%@? jak ludzie, którzy uważają, że zrobienie dziecka jest wystarczającym powodem do żądania wszystkiego, wszędzie i od wszystkich. Myślą, że im się wszystko należy... Nie rozumiem jak można zrobić trójkę gówniaków i nie mieć samochodu. Zrobić to każdy głupi potrafi. Aj, szkoda ryja strzępić...
  • Odpowiedz
@PanKara: okej teraz widzę że nie było wagonu, ale nadal obwinianie pasażerów. Jak to długa trasa to kazdy chce siedzieć i akurat tak trafiło że nie było miejsca dla dzieciatych. No przykro, zawsze mogą wystąpić do IC o zwrot kosztow
  • Odpowiedz
@Drmscape: No nie wiem, na zdjęciu widać też innych ludzi na korytarzu, więc gdyby były wolne miejsca, to chyba by gdzieś usiedli. Poza tym myślę, że gdyby była możliwość rozdzielenia się na dwie grupy i znalezienia sobie innego miejsca, to też zrobiliby to zamiast spędzić kilka godzin z dziećmi na korytarzu. Chyba że zakładasz, że postanowili tam koczować na złość PKP.
  • Odpowiedz
@PanKara: Jeśli mam wykupione konkretne miejsce i wchodzę do wagonu gdzie to miejsce jest, to serdecznie mnie #!$%@? czy wagon z TWOIM miejscem jest. Zapłaciłam za to konkretne i mam do niego pełne prawo niezależnie od tego czy jest ono dla mnie czy dla guwniaka.
  • Odpowiedz
@MamaIKillTheMan: Nie wiem dlaczego uwazasz, ze ja uwazam, ze cos mi sie nalezy, ze mam dziecko. W tym konkretnym wypadku to PKP nawalilo. Rodzice byli odpowiednio przygotowani - wykupili miejscowki i na jazde z miejscowkami sie godzili. Jednak PKP nawalilo polecialo w kulki i powiedzialo walczcie o resztke miejsc i radzcie sobie. Rodzice w takiej walce sa skazani na porazke a jednoczesnie odczuwaja to duzo bardziej dotkliwie. Rozumiem twoj brak
  • Odpowiedz