Wpis z mikrobloga

Na FB gownoburza, bo jakas rodzinka nie miala gdzie usiasc z gowniakami i wielki placz ze ludzie nie ustapili im miejsca bo przeciez sa z dziecmi xD

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=712584275599847&set=p.712584275599847&type=3&theater

(...)przymus spędzenia podrozy na podlodze w korytqrzu z dziecmi na kolanach, inni pasazerowie o dziwo maja w dupie ze siedzisz z malym dzieckiem na podlodze, kazdy dba o swoj interes,nie chcą ustapic miejsca do tego sa oburzeni zeprosisz ofotel i ze sluchawkami na uszach wpatrzeni w smartfony udaja ze ich tu nie ma.(...)
Szczegolnie #!$%@? widac np w tym komentarzu :D

Nie rozumiem dlaczego oczekują Państwo że inni pasażerowie powinni ustalić Wam miejsca... wątpię że cały przedział ustapilby aby Wasza 6stka mogłaby usiąść. A usadzenie dzieci samych między obcymi osobami to nie najlepszy pomysl.

Każdy pasażer nie siedział na swoich miejscach, Wam oberwalo się najbardziej, bo wsiadaliscie ostatni, ale to nie wina pasażerów .

To że jesteś rodzicem nie daje Ci praw do opluwania : jak będziesz miała dzieci to możesz się wypowiadać...

Na bycie rodzicem decydujesz się sam i sam ponosisz konsekwencje i bierzesz odpowiedzialność za swoje dzieci. Nie win społeczeństwa że nie chce Ci pomoc.


https://www.facebook.com/PKP.Intercity/posts/1493244534075971?comment_id=110967482854325&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D

#afera #gownoburza #facebook #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #pkp #heheszki
PanKara - Na FB gownoburza, bo jakas rodzinka nie miala gdzie usiasc z gowniakami i w...

źródło: comment_7YhYBN2OrtvloXBYyv7THFsgOyVcWVYy.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
@PanKara: W PKP takie akcje są na porządku dziennym, ile razy ja jeździłem na trasie Krk-Wwa nie mając miejsca choć zostało zarezerwowane, informując obsługę klienta dowiadujemy się tylko że możemy dostać zwrot za bilet... Po którymś razie zacząłem jeździć tylko Express InterCity Premium i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@shnitzel: To ciekawe czemu czasem biletów nie ma miesiąc przed odjazdem. A tak na serio to jakiś rok temu jechałem z kilkoma osobami w jednym przedziale co planowali podróż już od kilku miesięcy i właśnie w kasie musiała jedna facetka kupować dwa miesiące przed odjazdem bilet. Inni próbowali przez internet ale już nie było miejsc siedzących, a za to jak kupowałeś u tzw. konduktora bilet to miałeś miejsce siedzące. (
  • Odpowiedz