Wpis z mikrobloga

Zjazd rodzinny u mnie na chacie. Bachory od brata (lat 11) zachowują się jak wychowane w dziczy, ani dzień dobry ani be ani me, mina skazańca bo oderwane od komputera na siłę. Przywiozły sobie laptoka żeby grać w jakieś gówno gierki, ale szeptają coś do brata i za chwile mówi że zapomniały se zabrać myszki a na touchpadzie się nie da grać i czy bym im nie dał? #!$%@?, kable za moim pudłem układane wg feng-shui, pospinane trytkami żeby było schludnie, namęczyłem się żeby nic nie było widać ale no #!$%@? trudno. Zanurkowałem, szarpię się z meblami, ciacham trytki cicho popłakując nad moim wysiłkiem, delikatnie żeby nie #!$%@?ć jakiegoś kabla i wreszcie mam uwolnioną myszkę. Daję gówniakowi a on a miną jak kot srający na wietrze " nie lubie myszek z kablem". Jak się #!$%@?łem "o ty mały #!$%@?" to zamiast dziękuję z pogardą jebnął taki tekst? Brat oczywiście nic bo nie potrafi wychowywać dzieci. "Ja ci dam..." siadłem i jak gdyby nigdy nic wyciągam telefon, wchodzę na stronę routera i opcja wi-fi "wyłącz". No i obserwuję jak mała gnida się wścieka że umarł w swojej gierce hłe hłe hłe. Włanczam wi-fi po chwili i czekam jakieś 10-15 minut i powtarzam akcje, bachor łapie się z nerwów za włosy, wygląda jak by stracił dwie duże bańki na giełdzie, a ja w duchu leje pod siebie ze śmiechu ##!$%@? . Jeszcze 3 razy tak zrobiłem aż się poddał w końcu i zamknął kompa i siedział załamany wpatrując się w skarpety. Jak ja nie cierpię dzieci...
#truestory
  • 178
  • Odpowiedz
@donslime: no jeżeli ktoś w wyrafinowany sposób doprowadza DZIECKO do #!$%@? to nie jest normalny i wg mnie ma problemy ze sobą. Oczywiście problemy z którymi można żyć i się męczyć, ale można się z tego wyleczyć.
  • Odpowiedz
@Bolimniezab moim zdaniem ludzie o takim myśleniu właśnie az źródłem tak #!$%@? młodzieży (w zasadzie nastolatków i mniej bo sam mam 21 lat więc do rówieśników nie jestem zbyt kbiektywny) ktos źle potraktowal dziecko? DO PSYCHOLOGA WZYWAĆ POLICJĘ BIJO KRZYWDZO SPRAWA W SĄDZIE. Potem gnoj trzesie domem i Rosji cwaniak #!$%@?
  • Odpowiedz
@donslime: poleciałeś w skrajność, i totalnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Świadome doprowadzanie do szału 11latka nie jest normalne i tyle. To że zaproponowałem wizytę u psychologa było z mojej strony bardziej pstryczkiem w ucho opa niż poważną propozycją(ale do rozważenia)
  • Odpowiedz
@donslime: widzę że nie masz pojęcia jeszcze bardziej niż w mi się wydawało.
Szał u młodego to problem dla rodziców i fajnie by było jakby op zwrócił uwagę rodzicom że może za dużo internetu u młodego i opowiedział o zagrożeniach jakie czekają jego dziecko w sieci(np. Wykop.pl), op swoim zachowaniem po pierwsze niczego nie osiągnął ( poza satysfakcją? Co jak napisałem nie jest normalne) po drugie pogorszył sytuacje młodego.
Normalny dojrzały
  • Odpowiedz
niby w czym ma ci pomagać 5 letni syn?


@Aedem takie dziecko spokojnie może juz mieć w domu obowiązki.
maluchy do prac domowych trzeba wdrazac jak najwcześniej -oczywiście odpowiednio do wieku ;); ale już 1.5 roczne dziecko jest w stanie po sobie posprzatac zabawki i wrzucić je np.do pojemnika. Wiadomo, najczesciej trzeba pomóc i poprawić ;) , za to młode się uczy porządku. W przypadku pieciolatka lista prac, w których może przynajmniej
  • Odpowiedz
co do dzieci zmienisz zdanie jak będziesz miał swoje


@kidi1: Zmartwie cie, ale niektorzy nie lubia dzieci i nic tego nie zmieni. Lepiej, zeby takie osoby nie probowaly miec dzieci tylko dlatego, bo moze im sie opinia o gowniakach zmienic, bo nikt na tym nie wyjdzie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@peszmerd > W całym tekście nie ma słowa sugerującego, że op jest wykopkiem prawiczkiem
Faktycznie, w komentarzach tez nie ma o tym słowa, tylko w twoim. Jak to mówią : Czego głupi nie wie, to sobie wymyśli...
  • Odpowiedz