Wpis z mikrobloga

Czuję, że za kilka dni o tej sprawie będzie głośno w naszym rodzimym internecie. Dwa dni temu na #polskiyoutube pojawił się 16 letni chłopaczek, który nagrał już trzy filmy w których chwali się bogactwem. Po trzech dniach ma już 6 tysięcy subów i został okrzyknięty synem Testovirona.

Jest to oczywiście bait i próba nawiązania do legendarnego Testovirona. Niemniej jednak jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Kanał ma wielki potencjał, ale równie dobrze szybko może upaść, gdy główny bohater przestraszy się ewentualnego stalkingu, gróźb, bądź gdy rodzice wrócą z urlopu.

Wykop lubi tego typu historie i pewnie tutaj też chłopaczek zyska większy rozgłos. Kto wie czy w niedługim czasie zamiast danielmagical ludzie będą oglądali streamy #kruszwil xDD
#testoviron #syntesto
Pobierz Rafikov - Czuję, że za kilka dni o tej sprawie będzie głośno w naszym rodzimym intern...
źródło: comment_C7tuR7SqKG45RnuZFdYQ21MEfZacMzbC.jpg
  • 68
@Rafikov A jak dla mnie to straszna słabizna. Koleś nie ma za grosz charyzmy i jest dość drętwy przed kamerą co przekłada się na małą wiarygodność. Wygląda jakby cały czas czytał z kartki. Taka akcja ma potencjał, bo pieniądze są dla niektórych solą w oku, ale póki co w komentarzach na yt praktycznie nikt tego nie łyknął. Zobaczy jak to się rozwinie, ale porównywane go do Testo to ogromny nietakt.
@Rafikov: nachodzi mnie refleksja, ze w dzisiejszych czasach mlodzi (i glupi) ludzie sprzedaja swoja anonimowosc za pare "lajkow". Drugą jest fakt, ze za synonim bogactwa uchodzi paroletnie audi w dieslu.
@desensitization: Przecież napisał, że się sam dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A swoją drogą, filmiki nawet spoko, ale porównywanie tego z Testovironem to mocne nadużycie, humor i styl filmów jest totalnie różny a jedyne co ich łączy to rolexy.