Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najgorsze w posiadaniu dziewczyny jest zmuszenie ciebie do kontaktów z jej koleżankami i kolegami. Mimo żem spierdox potrafię poderwać dziewczynę (wystarczy założyć tindera) ale już 2 raz kończę znajomość z kobietą bo wymusza ona na mnie życie jak normik, które wbrew pozorom jest #!$%@? tyle ze inaczej niz zycie piwniczaka jakby od drugiej strony.
Poznanie 1 dziewczyny= kontakt z kilkunastoma jej koleżankami i kilkunastoma kolegami. I to jest właśnie najgorsze w dzisiejszym świecie to ciągłe parcie na kontakt z osobami BO TAK. Nie po to żeby czegoś się dowiedzieć czy rozwinąć umysł, porozmawiać o czymś sensownym tylko BO TAK. Tak samo jak ty siedzisz w piwnicy tak samo normiki są jakby na narkotykach i muszą się spotykać z ludźmi i żyć na siłę a nie tak jak naprawde w głębi im się podoba. Ja chcę mieć dziewczynę a nie kolegów i koleżanki. Z jedną byłem 2 miesiące z drugą miesiąc i więcej czasu byłem na jakiś domówkach niż poruchałem.
Ciekawe spostrzeżenia:

Przebywając te 3 miesiące wśród normików mogę potwierdzić z całą mocą że to ludzie niedorozwinięci emocjonalnie (środowisko 20-30 lat) które wciąż uważa chlanie i palenie trawki jako coś COOOOLLLL. Epicentrum #!$%@? wśród normies to oczywiście kobiety szczególnie te ładne których życie wygląda jak zabawa i zatrzymały się emocjonalnie na gimnazjum/wczesne liceum. Ich zachowanie żenowało mnie.

Kolejne spostrzeżenie: od 90 do 100 procent tematów rozmowy wśród normies to tematy dotyczące wspólnych przeżyć. Rozmawiać z normies jest trudno.

Osoby najbardziej lubiane wśród normies to skończeni kretyni.

Kobiety lubią tańczyć. Ich taniec to bansowanie bez ładu i składy. Nie rozumiem co w tym widzą

Gdy rozmowa schodzi wreszcie na coś normalnego, dyskusje wygrywa nie ten kto ma racje tylko ten bardziej popularny (czyli ten kretyn) który obrazi ciebie w sposób łagodny lub nie.

Duża częśc normies jest finansowana przez rodziców. Mają samochody, mieszkania kupione przez rodziców. Studiują dziennikarstwo, prawo, filozofie, kierunki artystyczne. Spotkałem tylko jednego inżyniera. Jedyny normalny normies jakiego widziałem.

Filozofia życia normies to YOLO Puszczanie sie na lewo i prawo kobiet jest spowodowane tą filozofią

Są pewni siebie. Duża ich ilość w społeczeństwie powoduje że są przekonani o swojej racji (mimo że jej nigdy prawie nie mają)

Ich poglądy polityczne to albo skrajna pro unijność (z lewactwem itp) lub pro pisowość. Spora cześć to zwolenicy parti Razem. Korwinistów wśród normies nie ma.

Są nijacy. Indywidualista zostałby wyśmiany.

Często podczas imprez ruchają się. Nie przeszkadza im że wszyscy to widzą lub słyszą. Sfera seksualna to dla nich jak powietrze. Co mnie obrzydza. (szczególnie jeśli chodzi o kobiety, widok pewnych płynnych rzeczy od 3 facetów w buzi kobiety jest dla mnie, człowieka cywilizowanego, obrzydliwe)

Zdrady w ich środowisku to codzienność. Oni chyba się tym żywią. Szczególnie kobiety.

Instagramy i inne badziewia to ich świętość.

Nie warto.
#normictwo #przegryw #wygryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Najgorsze w posiadaniu dziewczyny j...

źródło: comment_mEl9FYvWDwsYNtNJRrffA9xNSTVHe2Ew.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Kolejne spostrzeżenie: od 90 do 100 procent tematów rozmowy wśród normies to tematy dotyczące wspólnych przeżyć. Rozmawiać z normies jest trudno.


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? jakie to prawdziwe. choc z drugiej strony o czym tu innym gadac. ()
  • Odpowiedz
Kiedyś było spoko bo ci koledzy to byli piwnicznicy co graliśmy codziennie wieczorem wspólnie, do tego planszówki w weekend i było spoko. Obecnie nawet jak ich próbuje namówić na kręgle bilard to nie my idziemy do KLUBU bo dziewczyną są tam XD To całe odpiwniecznie ich jest forsowane przez takiego "alfę" grupy co ma laskę xD Ja nawet nie wychodzę już z nimi bo chodzą na durne koncerty czy kluby.


@sad_pepe:
  • Odpowiedz
PotężnaMarzycielka: Sam sobie takie kobiety wybrałeś, co gorsze dla Ciebie z zasady wiążesz się z osobami na równym poziomie #!$%@? co Ty - więc sam jesteś tak samo #!$%@?. Popracuj nad sobą i doborem partnerki to może znajdziesz coś ciekawszego niż worki na spermę.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz