Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Moja mama zawierała 3 lipca umowę z Play. Dzisiaj przyszedł do niej list, że jej wszystkie dane osobowe, włącznie z serią dowodu osobistego i peselem zostały udostępnione osobie nieupoważnionej, niżej wkleje zdjęcie.
Moje pytanie, co teraz powinienem zrobić? Play wysłało kawałek papierka, którym mógłbym sobie wiadomo co zrobić i dalej cisza.
#play #gsm #afera
Gufi1315 - Mireczki, 
Moja mama zawierała 3 lipca umowę z Play. Dzisiaj przyszedł do...

źródło: comment_9eHfrStOSwBzboNCzjOpKfPRjTAzwVFY.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 0
@Gufi1315 Zmienić dowód, aby numer dowodu był nieaktualny . Po drugie zaorac ich. Za takie coś to grozi odpowiedzialności karna a nie jakieś konsekwencje wewnątrz firmowe.
  • Odpowiedz
Co masz zrobić? Zastrzec dowód mamie w dowolnym banku, złożyć wniosek o wyrobienie nowego (czas oczekiwania ok. 2 tygodni) i sprawdzić w BIK zapytania odnośnie kredytów. Firma z tego co widać robi wszystko zgodnie z prawem, wiec pozdrawiam Januszy od #gownoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę nie wiem co takiego Polacy maja we krwi, że wszędzie musza węszyć spisek, urządzać gownoburze i ciagle doić od kogoś hajsy. Ile
  • Odpowiedz
@nipanimaju: bo mama ma dużo czasu, ze względu na błąd kogoś innego musi marnować swój czas, być może zrobić nowe zdjęcia, nawet nie otrzymała przeprosin, no ale wiadomo, że lepiej być cichutko, przeboleć ten fakt i tak na wszystko zawsze się zgadzać, przez całe swoje smutne życie - no wiesz, żeby nikomu przykro nie było ;)
  • Odpowiedz
@Gufi1315: A ja mam pytanie z innej beczki.

Dlaczego z tego powodu rozwiązują umowę? Czy to jest powód by bez żadnych konsekwencji to zrobić? (może była jakaś niekorzystna i, ot tak sobie, wymyślili wyciek danych?
  • Odpowiedz