Wpis z mikrobloga

@gnt_1: interes publiczny jest taki, że to co dzieje się za pieniądze podatnika w TVP jest niszczące dla Polski. Tylko nie mów, że tak było za PO. Można było mieć mnóstwo zastrzeżeń do TVP zawsze, krytykować wpływ polityków. Teraz to jest prywatny folwark. Chcemy, aby opinia publiczna wiedziała kto to firmuje. Dziwne? A ze mamy prawo pytać, to pytamy. Tak jak wy wszyscy pytacie nas. I jeszcze raz - musisz zrozumieć
@maslon: Nie pogniewamy się, oczywiście, że będzie. Niedługo ogłosimy, ile dostaliśmy w tym roku. Jak tylko skończy spływać. Co do skoku, tak jest ogromny, bardzo ciężko na niego pracowaliśmy, ale też pewnie trochę pomogła nam posłanka Pawłowicz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś kiedyś szacował, ile kosztowałaby obecność medialna, którą nam zapewniła, nie mogę teraz tego znaleźć, ale to były jakieś kolosalne pieniądze.
@maslon: Jeszcze została kwestia liczby podatników. Tę możemy jedynie oszacować na podstawie opisów jakie robią urzędy skarbowe przesyłając nam przelewy. Czasem piszą np. "1% 26 podatników", a czasem nic. Ale częściej coś piszą. Na tej podstawie oszacowaliśmy w zeszłym roku, że wpływy były od około 1200 osób. W tym roku jak do tej pory mamy wpływ od około 1000 podatników. Ale miesiąc się nie skończył, a lipiec to właśnie ten miesiąc,
@Watchdog_Polska: Skąd ta uszczypliwość? W poprzednim komentarzu również. Poprosiłem o prawidłowe tagowanie lub cytat, bo nie wiedziałem do czego pijesz, więc dodanie cytatu wiele by mi ułatwiło. A argument o napaści na biednych pracowników od pasków nie był moim argumentem, więc nie przypisuj mi słów których nie napisałem i tym bardziej nie gań mnie za coś, co napisali inni. Skomentowałem za to złodziei i oszustów w togach, bo zapytałaś o jawność
@dolOfWK6KN: Ale o podstawie prawnej już pisałam. Nie musi jej być. Wcześniej @Daleki_Jones wskazywał, że jak do chlewu z taką formą maila, więc można było myśleć, że tez o to chodzi. Przepraszam, jeśli uważasz, że ironia była za mocna. Peace?
Btw. Dla mnie też ciekawe jest, że to jest pierwszy wpis, gdzie jasno wskazaliśmy, że za tym profilem stoją też kobiety. Wcześniej było dla wszystkich oczywiste, że jak mirko, to muszą