Wpis z mikrobloga

@Watchdog_Polska: Nie bardzo rozumiem co napisałaś/liście ...

Chcecie cedować na mnie to abym zadał pytanie Polsatowi czy TVN24, na które zapewne nie uzyskam żadnej odpowiedzi bo nie jestem organizacją, która ma jakąś tradycję i doświadczenie w tej materii czy jest jakoś rozpoznawalna? Ja nie powiedziałem ani słowa o "obiektywizmie", a jedynie wskazałem, że w celu zachowania pluralizmu należałoby zapytać wszystkich. Odnoszę jednak wrażenie - pozostając przy tym obiektywnym i nie biorąc
  • Odpowiedz
@saint: Tu nie chodzi o bycie

organizacją, która ma jakąś tradycję i doświadczenie w tej materii czy jest jakoś rozpoznawalna.

Tylko instrumenty prawne. Wszyscy możemy korzystać z tych samych. Do stacji komercyjnych nie możemy odnieść prawa do informacji publicznej. Prywatne stacje nie muszą nam odpowiedzieć, a i nie są naszym tematem.

sugerujecie, że ktoś Wam powierzył pieniądze z darowizn i 1% abyście zadawali pytania tylko i wyłącznie

podmiotą bardziej lub mniej
  • Odpowiedz
@ipkis123:

le to twoje słowa.

Przestań manipulować i bredzić.

Boli ciebie że ktoś daje kasę na TVN czy Polsat ale nie przeszkadza ci że co miesiąc z twojej wypłaty idą pieniądze na TVP?

Nie cwaniaczku, boli mnie wasza obłuda i hipokryzja. Gdy przez osiem lat TVP było tubą propagandową "sukcesów" PO serwującą równie sztampowe materiały jak media prywatne, oderwane od obrazu rzeczywistego polskiego społeczeństwa i nie odzwierciedlające jego światopoglądów ani zainteresowań,
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: To tak możemy się przerzucać "argumentami" jeszcze długo ...

Prywatne stacje nie muszą Wam odpowiedzieć, ale nie przekonamy się czy tego nie zrobią do momentu kiedy ich o to nie zapytacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasłanianie się statutem powiedzmy sobie wprost w bardzo ogólny sposób opisującym Waszą działalność jest trochę naciąganiem, ale ok niech tak będzie

Celem Stowarzyszenia jest upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka
  • Odpowiedz
To zapytaj, przekonamy się. Dysponujesz tymi samymi instrumentami prawnymi, co my, czyli w przypadku nadawcy prywatnego, znikomymi - nie możesz zastosować prawa do informacji publicznej.
,,w tym''= ,,a w statucie mamy" Nie widzę sprzeczności.

To tak możemy się przerzucać "argumentami".

Możemy. Ale nie przekonasz nas, że wiesz o naszej misji i zadaniach statutowych więcej niż my. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Działamy transparentnie, nasz statut masz w internecie, odpowiadamy
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Ja wcale Was nie chce przekonywać do niczego to Wy cały czas wmawiacie mi różne intencje i stosujecie typową dla urzędników spychologie. To jesteście organizacją pożytku publicznego czy nie? Jeśli tak to dlaczego spychacie na mnie misję na telewizje komercyjne kiedy zarzucam Wam brak pluralizmu i obstawianie jednej strony barykady (i nie tylko ja)? Poza tym "w tym" w mojej opinii znaczy "także". To jest już dziecinada, gdy wmawiacie mi,
  • Odpowiedz
@saint: Bo ty nie rozumiesz... :) wiadomo, że dziecinnie się bawią w przerzucanie odpowiedzialności typu "sam sobie napisz, masz takie samo prawo jak i my, czyli żadne" -- raz, że nie dociera, że jedno to osoba prywatna, drugie to organizacja/stowarzyszenie/whuteva i nawet jeżeli prawnie jest to to samo to jednak można się spodziewać innego traktowania -- to jest oczywiste jak 2 + 2, tylko widzisz, będą w koło Macieju bajdurzyć, że
  • Odpowiedz
@carbyne: Mogli normalnie napisać, że im się nie chce, a do TVP to im jest wygodnie bo spiją trochę śmietanki z medialnej bulwersacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz