Wpis z mikrobloga

Robicie takie gówno zapytania o imiona i nazwiska jakiś randomowych pracowników. TVP wam ich nie da, powoła się na ochronę danych osobowych i zbędzie was określeniem zespól redakcyjny. Wy sie odwołacie i spotkacie się w sądzie. TVP zapłaci prawnikom z naszych pieniędzy, a wy napiszecie kolejny płaczliwy post na wykopie że jesteście biedni i nie macie na sprawy sadowe i dajcie nam pieniądze bo mamy horom curke. Nawet jak wygracie to sie
  • Odpowiedz
@Instynkt: Zdziwiłbyś się, ale od 2001 roku, gdy obowiązuje Ustawa o dostępie do info publicznej i po kilku wyrokach w sądach administracyjnych, budżetówka zdążyła się nauczyć, że wnioskowanie mailem jest dopuszczalną formą.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska:

Po 1. Raczej nic nie wskóracie zaczynając maila "Wnosimy o udostępnienie." Wypadało by się wpierw przywitać i zwykłym "dzień dobry" i przedstawić krótko opisując czym się zajmujecie.

Po 2. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie uważacie, że dane personalne pracowników są informacją publiczną. TVP mimo iż jest z naszych podatków utrzymywane nie jest urzędem. A jej pracownicy nie są funkcjonariuszami publicznymi. Myślicie, że moglibyście domagać się udostępnienia danych osobowych
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: przeczytałem sporo tego wątku i myślę, że zamiast odpisywać non stop na te same pytania leniwych osób, którym nie chce się przeczytać 3 postów wyżej, odpowiedzielibyście na faktycznie mające sens taki jak ten od @goras: który pokrótce przedstawia prawdopodobny rozwój wydarzeń:
https://www.wykop.pl/wpis/25576215/#comment-91202141

A już tak całkiem od siebie to zapytam: po co się w ogóle czepiacie tego kto te paski pisze? Czy potraficie mi wytłumaczyć jaki z nimi jest w ogóle problem? Jak przejrzycie moją historię to nie udzielam się w żaden sposób politycznie, a nie tak dawno pytałem jakiś lewaków z Liberalnych Demokratów i mnie zbyli, może pytanie było za trudne? Nie wiem, przytoczę:

LiberalniDemokraci: Obrzydliwe nagłówki,
  • Odpowiedz
@carbyne: problem jest taki, że określenia tam używane są po prostu z dupy wzięte, nie mają nic wspólnego z realiami, a tym bardziej z dziennikarską powinnością przekazywania rzetelnej, prawdziwej i obiektywnej informacji medialnej, która trafia do ludzi. Tymczasem mamy typowy aparat propagandowy, którego działania są bezkarne, bo nikt nie podnosi głosu. Brawo dla @Watchdog_Polska za ruszenie sprawy!
  • Odpowiedz
Ponownie, tłumaczyliśmy to w tym wątku kilka razy. Wnioskujemy o informację publiczną. W tym trybie pytać możemy tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze publiczne i zadania publiczne


@Watchdog_Polska: idąc tym tokiem rozumowania, można by się zapytać ITI o finansowanie remontu stadionu Legii. Pytaliście? Ciekawa sprawa!
  • Odpowiedz