Wpis z mikrobloga

@goras: @Watchdog_Polska: tak się domyślałem, że nie odpiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygodnie twój post ominęli, można powiedzieć, że przeoczyli, ale dwukrotnie przeoczyć się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bez powodu tracą czas na odpisywanie w kółko na proste pytania. Odpisać na trudne -- a to już nie taka hop siup sprawa.

Jeszcze wpiera ich Fundacja Batorego (
  • Odpowiedz
Paski zawierają konkretne treści, więc gdyby ktoś poczuł się nimi urażony, lub gdyby w jakikolwiek sposób łamały prawo - widz ma wiedzieć kto personalnie za to odpowiada


@AAA90: OMG, to pozwij stacje z powództwa cywilnego czy zbiorowo nawet, jeżeli poczułeś się urażony; a nie w jakiś zawiły sposób pochwalasz tego typu działania, bo z tym co piszesz nie ma to nic wspólnego, lol.
  • Odpowiedz
@carbyne: mnie tam nie obchodzi za bardzo kto kogo wspiera, byle by to co robią miało sens. Jest tyle ważnych spraw gdzie można by było kruszyć kopie ale oni wybierają te populistyczne. A skąd tyle plusów? Najbardziej znienawidzoną grupa na wykopie są urzędnicy. Zobacz wpisy jak ktoś przyznał się że jest urzędnikiem, albo AMA z urzędasem (kiedyś było na głównej) odrazu ataki z #neuropa i #4konserwy
  • Odpowiedz
@goras: ataki #neuropa na osoby na garnuszku państwa? no tego tom się nie spodziewał. Zwłaszcza, że tutaj panuje zasada "nie jesteś z nami, to jesteś z nimi" to wtedy z kimś są urzędnicy? xD
  • Odpowiedz
@prawd nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Oni też nie zapytali o jakieś konkretne. Chciałbym wierzyć że @Watchdog_Polska jest a polityczna ale jakos dają mi dowodów na to. Chodzą się i chwala o co oni to nie pytają ale jakos to tak ułożone pod jedną partie.
  • Odpowiedz
@Blaskun: piłem do tego, co ostatnio gdzieś pisali sami z administratorskiego konta, pod jedną z aferek :)
@goras: no tak :) ale tak czytam jeszcze raz ten twój pierwszy post i taka myśl mnie teraz naszła, że chyba jednak panią Roksanę Maślankiewicz coś jednak w głowie przeskoczyło i może nawet się zgadza z tobą -- że z tego nic dobrego nie może wyniknąć -- tylko, że przecież nie
  • Odpowiedz
@carbyne: Może trochę przesadziłem ze słownictwem, zbyt kulturalny on nie był, ale wiem jak to jest współpracować z firmami jak watchdogi. miałem nieprzyjemność kiedyś im odpisywać na informację publiczną. jest jeszcze jeden gość który spamuje 1 mailem po 100 adresatów oczywiście wszytko w otwartej kopii z tym samym pytaniem i potem odsprzedaje dane do do firm. Pyta np. o zużycie prądu w oświetleniu wewnętrznym, dane pracownika który zajmuje sie zakupem
  • Odpowiedz
@olderoc: przecież oni przytoczyli konkretne paski z 2 tygodni, o których obecnie jest mowa w mediach, a ty mówisz o paskach z bliżej nieokreślonego okresu.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do apolityczności to zawsze powinno się bardziej patrzeć na ręce tej partii, która ma władzę, z racji jej uprzywilejowanej pozycji.
  • Odpowiedz
Destabilizacja z pieniędzy podatników? Ciekawa manipulacja.


@Softcore: ale to twoje słowa. Skoro prywatne media mogą destabilizować kraj to państwowe też mogą. Jedyna różnica jest w finansowaniu i osobie pociągającej za sznurki. Boli ciebie że ktoś daje kasę na TVN czy Polsat ale nie przeszkadza ci że co miesiąc z twojej wypłaty idą pieniądze na TVP?
I nie wyjeżdżaj mi z "bo za po" bo to się robi nudne. PO przez
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska może wam odpiszą, może nie odpiszą, wedle #!$%@? mnie to lata. Wiem jedno - że ode mnie za podsycanie hejtu i prowokowanie linczów ani szekli nie dostaniecie. Pseudoaktywiści tacy jak wy powodują tylko powszechną nieufność do różnej maści NGO.
  • Odpowiedz
A co było w paskach na TVP, że patrzące psy paczą/płaczą?

Pewnie coś o psach z drugiego obozu tj. PO, Nowoczesna.pl (a ... już bez PL, bo się po wyborach trochę wstydzą, że się dostali do sejmu) :)
  • Odpowiedz
@carbyne:

po co się w ogóle czepiacie tego kto te paski pisze?

Odpowiedź jest chyba dość oczywista? Bo mogą

bez nacechowania emocjonalnego, bez fałszu, bez manipulacji, bez przeinaczania faktów, prosto i celnie

Co do pytania do tych Liberalnych, to przedstawiłeś jako argument jeden z kilkunastu nagłówków, które ostatnimi czasy wydaliło z siebie TVP Info (w dodatku wybrałeś, to "najnormalniejsze". Zrobiłeś to umyślnie?). Mimo, że nagłówek ładny "bez nacechowania emocjonalnego", to
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Przecież wiadomo, kto jest prezesem TVP. Chcecie znać imię i nazwisko osoby fizycznej (prywatnej), która konkretnie zajmuje się paskami? Przecież to podlega ochronie danych osobowych.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Mnie nie chodzi o pytanie w komercyjnych telewizjach w trybie dostępu do informacji publicznej, a raczej o normalne pytanie skierowane do redakcji to chyba możecie zrobić? Prawda? Bo nic nie szkodzi na przeszkodzie ...
  • Odpowiedz
@saint: Nie stoi, ale też nie leży w naszej misji. My poprawiamy działania i czynimy bardziej przejrzystymi i odpowiedzialnymi te instytucje, które są do tego zobowiązane. Słyszeliśmy argumenty, że tak byśmy się wykazali obiektywizmem itp. Obiektywizmem wykazujemy się pytając wszystkie partie polityczne, sprawdzając zarówno odchodzącego prezydenta jak i nowego, pytając organizacje, które są zobowiązane odpowiadać na pytania popierane przez różne strony sceny politycznej.

To ma sens bo zawsze dotyczy informacji
  • Odpowiedz