Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Mam propozycję zawarcia pokoju pomiędzy @pawlo74 @gensek @dawid-rams oraz wszystkimi stronami które się nie zgadzają ze sobą. Takie zawieszenie broni.

1. Należy zdjąć blokady użytkowników
2. Szanować inne wypowiedzi odmienne od naszych
3. Szanować odmienne od naszych poglądy
4. Dyskutować a nie bić pianę
5. Pomagać sobie a nie robić gównoburzę
6. Nie obrzucamy się gównem

Niech jedni naganiają na bitcoin inni na ico inni na jakiejś inne gówno. Ale wszyscy niech szanują wolność słowa.

Jeśli ktoś jest za zawarciem pokoju w formie zawieszenia broni. Proszę o plusa i zdjęcie blokady osób które mieliśmy zablokowanych. i Miłego MIRKOWANIA!
  • 21
@SharpNieSharp: każdą tezę można obalić. Ale nie będę obalał ponieważ to by znaczyło że się bronię. A broni się winny. Po prostu ja to nie Amelek. Może mam podobny styl - skoro tak twierdzicie. Ale nie jestem Amel. Zbieżność charakterów widocznie.
@SPR_T2017: @dawid-rams A co, boli was naganiacze, że coraz więcej osób się od was odwraca? Hajs z abonamentów (20 dolarów) się nie zgadza haha? Ojjj chyba tak i dlatego myślicie, że ktoś zawiesi broń, żebyście dalej mogli robić ludzi w bambuko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jak @pawlo74 , @Gensek @Mastersoon by wam odpuścili - to ja wam nigdy nie odpuszczę i będę wszędzie wspominał, że naciągacie
Pobierz MelomanBTC - @SPR_T2017: @dawid-rams A co, boli was naganiacze, że coraz więcej osób ...
źródło: comment_nndUSvRtpTMukvZZDQRSnJ4yr9UePx2I.jpg