Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade #rozdajo Wylosuje 10 osob mirkorandomem ktore dostana ode mnie losowe naklejki z autografami z Krakowa. Losowanie pewnie jutro jak wstane.

Skupuje skiny/kosy/klucze/naklejki/cale ekwipunki za przelew bankowy. Place kilka procent mniej niz dostaniecie na opskins (po odjeciu 10% ich prowizji za sprzedaz i 3% prowizji za wyplate, nie uwzgledniajac kosztow przewalutowania na PayPalu), ale kasa natychmiastowo, bez czekania, bez przewalutowania, bez paypali itd.
Hajs na konto w pare minut i bezpieczenstwo, bo chyba nikt na wykopie nie ma takiego repa w skupie jak ja. http://www.wykop.pl/tag/csgorep/autor/Perlo/

Jak ktos cos ma, to zapraszam na PW, wycenimy :) Ewentualnie piszcie prosto na steam: http://steamcommunity.com/id/GlobalEliteShop/
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade #rozdajo Wylosuje 10 osob mirkorandomem ktore ...

źródło: comment_1e1MB0RlxSGJ405NXBWOtHql9cEqAlXs.jpg

Pobierz
  • 24
@Perlo: Skiny to inna kwestia - jesli ich dzialanie wyglada tak jak w lolu albo poe, mi to pasuje.

Naklejki i skiny broni w CSGO to juz nie jest czesc gry, to jest jakis smieszny hazard. Niedawno ukradziono mi konto na steamie - po co? Zeby zrobic z niego #!$%@? bota losujacego jakies paczki czy #!$%@? wie co w CSGO - na ruskiej stronce. Konto odzyskalem w jakies 3 dni, wiec
@Perlo: Tak, to sa moje zale i moja skromna prywatna opinia. Rynek gier moze i sie rozrasta dzieki takiemu karygodnemu pogrywaniu z graczami, ale jest wypelniany gownem a nie czyms wartosciowym. p2w, hazard - to jest sciek a nie gry. Ludzie ktorzy mogliby przeznaczyc swoj czas na stworzenie czegos fajnego (programisci), przeznaczaja go na stworzenie kolejnej maszynki do perfidnego wyciagania pieniedzy z graczy. Tak zwani 'gracze' ktorzy chca w tym uczestniczyc,
@Perlo: Wlasnie tak mnie mysl naszla ze w sumie masz racje, jeszcze csgo nie psuje rynku gier, tylko poki co to tylko moje czarnowidzenie (oby nie jasnowidzenie) ze csgo zacznie psuc rynek gier. Ja tu 2 elaboraty napisalem, a tobie wystarczylo kilka zdan. Nie ma to jak charyzma.
@PifPafu: Ja tam uwazam ze skiny przyspieszyly rozwoj esportu o jakies 10 lat przynajmniej. CSGO przed skinami bylo martwe, pote zaczal sie szal na skiny, przyszli ludzie, sponsorzy zaczely sie robic milionowe pule na turniejach. A nikt nikomu nie mowi ze ma grac ze skinami, mozesz to olac i dalej sie dobrze bawic. Nie widze serio negatywnych skutkow skinow poza dziecmi uzaleznionymi od hazardu, ale jak nie tu to gdzie indziej.
@Perlo: No jesli dzieki skinom masz prace i przyjemne zycie, to zycze ci zeby csgo jak najdluzej byl popularny i zeby bylo jak najwiecej chetnych na skiny, a sobie zycze zeby inni tworcy gier nie poszli ich sladem :P. Chyba ze bedziesz mial dzieki temu prace i przyjemne zycie, wtedy na kilka ewentualnych przyszlych tytulow moge przymknac oko.
Nie losuj. Ja przyjmę bo co inni mają brać w losowaniu i nie wygrać. Smak porażki będzie gorszy niż świadomość że oficjalnie dostała jedna osoba. Dziękuję i mam nadzieję że pomogłem :D