Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Wszystkim dzięki za gratulacje, etc. Na pytania odpiszę częściowo teraz, częściowo jak wrócę z rowerka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
jakieś podsumowanie będziesz robił?

@edi_smooth owszem, w tym roku nawet pewnie dość szybko, bo jest znacznie mniej zdjęć.

Gratulacje, następnym razem Cię pokonam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@r3v dawaj na rower!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
poniekąd Cie podziwiam!

@Spiszka poniekąd dziękuję. A tak serio, to nie ma czego podziwiać. To tylko bezmyślne kręcenie. Może chorej głowy, że mi się chciało.
  • Odpowiedz
@metaxy: No i pięknie :) dzięki za motywacje do jazdy w deszczu (za Szamotułami) :) Teraz ino od razu nie rób zupełnej przerwy od wysiłku bo będziesz cierpiał. Regeneracja owszem ale aktywna ;)
  • Odpowiedz
gratki, miło było poznać ;)


@dablju_: wzajem, tym bardziej miło, że chciało Ci się dwa razy ze mną podjechać i postać w burzy z komarami.

OP czy Ty jestes normalny?


@2green: Mama mówi, że od urodzenia raczej nieprzesadnie.

gratuluję! Szkoda, że tylko raz udało się spotkać na całej trasie :( teraz chyba ze 2 dni będziesz odsypiać ;)


@radoslaw-szalkowski: 8h spania dziś i dość, zaraz na rower, potem praca
  • Odpowiedz
boze xd ile Ci kalori poszło?


@Klepajro: Nie mam pojęcia, ale na pewno całkiem sporo.

Co robisz, że jesteś w stanie pozwolić sobie na miesięcznego tripa? Trzymasz urlop na koniec czy wolny zawód?


@jaywalker: 11 miesięcy pracy, łącznie z weekendami (oczywiście nie zawsze 8h, ale przez te 11 miesięcy praktycznie zawsze od 1-2h do 16h - zależy jaki okres), żeby zrobić sobie miesiąc wolnego. Programista.
  • Odpowiedz
Czytałem Twoje wpisy podczas wyprawy, fajna sprawa taki jakby serial :)


@Krzysio0: Niestety poziom niewyspania i brak kompa, a jak już miałem to musiałem zajmować się organizowaniem sobie tras na kolejne dni.
  • Odpowiedz
@metaxy: Proszę nie traktuj tego pytania jako debilnego, ale musze je zadać. Jak porównujesz swoje siły w porównaniu do zawodowców? Ile byłbyś w stanie utrzymać się w peletonie na np. TdP?
  • Odpowiedz
niby #!$%@? jak 265 km dziennie? 20 godzin jazdy 4 godziny snu?


@Denial94: Niby nawet jadąc ze śmieszną prędkością 20km/h potrzebujesz 15h, żeby zrobić 300km i 9h zostaje... To gdzieś kolego Ci się sypie matematyka.

czy to Ty jestes na 1 miejscu pomocy mierzonej km?


@olgucha: Jakoś tak wyszło.
  • Odpowiedz
265km... Rany. To niektóre trasy w Polsce są tak zakorkowane, że i za pół dnia tyle nie zrobisz autem. Szacun w kosmos.


@Atexor: Rowerem korki nie robią takiego wrażenia. Ale leśne piaszczyste drogi, bruk, kocie łby to i owszem.

dużo schudłeś?


@pshemson: 4kg jak co roku.
  • Odpowiedz
ale taguj ##!$%@? bo to jest szaleństwo, żeby taką trasę zrobić :D ty chory #!$%@?, szanuję jak #!$%@?!!!!


@fan_comy: Postaram się pamiętać następnym razem.

kolego a co z pracą zawodową? XD


@Shatter: Jest i to jest jej dużo.

następnym razem może dookoła Europy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@geuze: Raczej nie, to już organizacyjnie dużo trudniejsze.
  • Odpowiedz