Wpis z mikrobloga

Znajomy Adam (OTR) chwalił Cię na FB. Kiedyś chciałem w sumie zabrać się z Tobą gdzieś na przejażdżkę przy okazji, ale teraz sobie myślę, że pewnie za szybko jeździsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli ciut ponad 265km dziennie.


@metaxy: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że jeździłeś 265 km dziennie ? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jaką to ty (specjalnie z małej litery) masz kolarzówkę. Może byś lepiej wykorzystał rower?

#pdk #elektroda

  • Odpowiedz
@metaxy: pierwszy raz to napiszę niebieskuemupaskowi (#nohomo), ale jestem ciekaw jak wyglądają Twoje nogi... po takim maratonie.

265km... Rany. To niektóre trasy w Polsce są tak zakorkowane, że i za pół dnia tyle nie zrobisz autem. Szacun w kosmos.
  • Odpowiedz
Oops!... I did it again... And again! Czyli Polska objechana po raz trzeci! 8232km w miesiąc, czyli ciut ponad 265km dziennie. Dziękuję, dobranoc. Dzięki za kibicowanie i wsparcie na całej trasie w ten czy inny sposób! Podobało się?


@metaxy: ale taguj ##!$%@? bo to jest szaleństwo, żeby taką trasę zrobić :D ty chory #!$%@?, szanuję jak #!$%@?!!!!
  • Odpowiedz