Wpis z mikrobloga

@mikw:

- czy tam jest miejsce na koło zapasowe?
- jak przy desce rozdzielczej z miejscem na nawigację, telefon, zapalniczka gdzie włożyłbym ładowarkę USB jest?
- na co zwrócić uwagę szukając tego auta? byłoby to moje pierwsze auto.
- czy tam jest miejsce na koło zapasowe?

- jak przy desce rozdzielczej z miejscem na nawigację, telefon, zapalniczka gdzie włożyłbym ładowarkę USB jest?


@Chicane: Tak jest wnęka na koło, co do miejsca itp. - navi miałem na szybie, i nad radiem miałem taką wnęke gdzie telefon itp. wejdzie. Gniazdo nie wiem czy jest w standardzie, miałem zamontowane w schowku pasażera.
@Chicane: - jest pełnowymiarowe koło zapasowe
- znajdziesz miejsce na przypięcie nawigacji/telefonu. W standardzie nie ma zapalniczki!- była do kupienia jako "pakiet dla palących". Na YT znajdziesz tutoriale podpięcia dodatkowej. Lub zrobi Ci to za parę złotych elektryk.
- Na to, co przy każdym aucie. Nie ma uciążliwych usterek typowych. Z najpoważniejszych awarii- w jednej padł mi alternator.
Jak na małe autko lubią sobie chlapnąć.
@Chicane: Z tym, że nie są to jakieś tragiczne wartości. Poniżej 6 w trasie przy leniwej jeździe, ale w mieście na krótkich trasach potrafi skoczyć do około 7-8 litrów, zwłaszcza zimą. Sporo jak na 54 konie, ale w generalnym rozliczeniu- auto jest tanie w utrzymaniu. :-)
@Kreation: Co konkretnie?
Wiem, że lubi się przepalić gniazdo w body (objawy: problem z wycieraczkami lub którymś ze świateł, przelutowanie płytki: ok. 100 zł), padają czasem przełączniki zespolone (przygasają światła mijania przy włączaniu kierunkowskazów; przełącznika nie naprawisz- nowy przełącznik ~300zł, używany z wymianą za połowę tej kwoty). Ani częsta naprawa, ani droga. Z innymi problemami się nie spotkałem.
@Chicane