Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Trawker: no nie mają. To tam pół biedy bo dłubnięte 335d jest szybsze od e9x M3 (w linii prostej, bo na zakrętach to inna bajka). Bardziej bawił mnie widok ludzi którzy jeżdzą 320d (bez znaczka modelu i to w wersji SE) z dołożonym M z tyłu.

Moim faworytem jak mieszkałem w UK był gość który miał znaczki RS6 na swoim czerwonym 2.0T dieslowym A6 i ogromne białe naklejki "Quattro" na drzwiach:D
  • Odpowiedz
@shuukre: No dokładnie. A co do pierwszego to masz calkowita racje, dobrze porobiony diesel objezdza m, i bylem swiadkiem zajebiscie komicznego sporu na grupie jakiejs zagranicznej wlasciciela 5 w najwiekszym dieslu i m5, mala klotnia przerodzila sie w taka gownoburze ze strzal pekajacych dup zwolennikow jednej i drugiej strony slyszalem az w Polsce. Zaczeli umawiac sie ze soba na wyscigi, grozic ze przyjedzie jeden drugiemu #!$%@?, no taka beke jak tam
  • Odpowiedz
@#!$%@? czasami mi się nie chcę wyjmować starego wydruku albo dokładam kolejny bo mi się czas kończy i mam ich wtedy kilka, to nie znaczy że każdy jest aktualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz