Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Jak się posiada auto z v8, to lepiej mieć pewność, że nikt nie obije drzwiami naszego samochodu. Mam nadzieję, że przez to nie zabrakło komuś miejsca.
  • Odpowiedz
@Monco: szkoda, ze w tym konkretnym przypadku to ie jest V8, a co najwyzej R6. Wielki napis na szybie m-power i m-pakiet jeszcze o niczym nie swiadczą.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Powiem Ci Mireczku, ze sie troche nie dziwie. Masz fajny samochod, dbasz, a jakas #!$%@? #!$%@? Ci drzwiami tak, ze powstaje dolek.

Na przestrzeni lat zdarzylo mi sie to ze trzy razy. Nikt sie nie przyznal, tylko #!$%@?. Gardze takimi ludzmi. Juz nawet nie przez fakt, ze uciekaja bez slowa, tylko przez to, ze nie mysla przy wysiadaniu.

Jak mozna byc takim cymbalem, zeby w ciasnym miejscy walic drzwiami na boki,
  • Odpowiedz
@Monco:
Posiadacz prawdziwej M nie ma potrzeby każdegoo tym informować poprzez burackie naklejki, 3 kolorowy grill czy inne znaczki, bo wystarczy że odpali silnik. Obstawiam 2.0D albo i na zdjęciu
  • Odpowiedz
  • 13
@mysliszonichazmasz często ludzie właśnie uważają, żeby nie uderzyć, wiesz kto nie uważa? Gówniaki, sam nie dawno miałem przypadek rodzice wsiadali to ostrożnie, bo widzieli mnie w aucie, natomiast dziecko #!$%@?ło drzwiami, mieli farta bo sprawdziłem i to im się ubił lakier a nie mi, ale właśnie tak to często wygląda
  • Odpowiedz
@unstyle: Takie sytuacje jak opisujesz właśnie są najgorsze. Po wyjściu z auta nic nie widać a wystarczy minimalnie uszczerbiony lakier żeby za jakiś czas pojawiło się ognisko rdzy.
  • Odpowiedz
Jak się posiada auto z v8, to lepiej mieć pewność, że nikt nie obije drzwiami naszego samochodu. Mam nadzieję, że przez to nie zabrakło komuś miejsca.


@Monco: nawet jeśli zabrakło to kogo to obchodzi. Zapłacił za 2 miejsca to ma 2.
  • Odpowiedz