Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Jak się posiada auto z v8, to lepiej mieć pewność, że nikt nie obije drzwiami naszego samochodu. Mam nadzieję, że przez to nie zabrakło komuś miejsca.


@Monco: A jak obije, to HP spadają? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@callmemiro: SE to zwykła wersja trimu bez żadnych dodatków z m pakietu. Poliftowe modele nazywaka się LCI.

M Sport to cały mpakiet (zewnętrzne i wewnętrzne listwy, zderzaki, zawieszenie, fotele, kierownica).
@shuukre: ja wiem doskonale ze LCI to lift, wiem co sie sklada na Mpak tylko zastanawia mnie to SE. Bo w polsce tego nie ma, widze tylko w UK, a samo "SE" to zazwyczaj Second Edition. Wiec troche mi to nie pasuje do tego co mowisz ze to "zwykla wersja" chociaz reki nei dam sobie uciac. Tym bardziej ze nie bylo zadnych "trimow" w serii E9x jak na przyklad jest w
@callmemiro: SE to "Special Equipment" które ma kilka więcej dodatków niż kiedyś istniejące ES które było najbiedniejsza wersja przed e9x. SE są po prostu sporo tańsze niż msporty i mniej chodliwe bo wyglądają mega brzydko :D

Tylko w Anglii był wybór między SE a Msport przy konfiguracji samochodu wiec albo miałeś cały mpakiet z kołami 19" albo nic.