Wpis z mikrobloga

  • 580
@Movet Kaczyński bezpodstawnie oskarżył polityków opozycji o zamordowanie jego brata, który był prezydentem Polski. I nie, nie są to, tak jak sugerujesz, ciężkie słowa tylko oskarżenia na, które są paragrafy.
1. Jakie kroki prawne powinny być podjęte w tej sytuacji?
2. Czym wkurzono Kaczyńskiego w kontekście wspominania słów jego zmarłego brata? Tylko konkretnie bez ubierania w piękne słówka.
@Kempes A Sikorski mówił o tym, że Kaczyńskich trzeba zarżnąć. Jest to groźba. A gdy ktoś ginie, to Ci co mu grozili z automatu stają się podejrzanymi. Szach mat
2. A co za różnica czym. Jak ktoś Ciebie wkurza, to też analizujesz, czy masz prawo mieć do niego pretensje (patrz, Chajzer. Mem z obiadem i czekaniem na syna też karalny nie jest, a imbę zrobił, bo się wkurzył).
@Movet: Przecież to ich standard, każde słowa biorą jakby były skierowane do nich.
Kaczyński powiedział o "gorszym sorcie" to debile zaczęli ubierać się w koszulki, że są gorszego sortu, a to nie były słowa skierowane do obywateli popierających kogokolwiek.
Teraz powiedział "o wycieraniu mord zdradzieckich" to debile na demonstracjach witają się "mordy moje zdradzieckie".
Taki z Kaczyńskiego dyktator, że nawet pod jego domem protestują i żyją :)
@bombastick
XD

@Ten_tego przywołuje, bo groził publicznie Kaczyńskim w imieniu PO, co jest podstawą do tego, żeby byli podejrzani, jak już idziemy i się czepiamy

@Kempes mówiłem, Kaczyński przesadził. Ale to też nie może być tak, że opozycja jedzie tylko na #!$%@? Kaczyńskiego, zresztą, powtarzam się.
@siodemkaxx gdzie ja coś takiego #!$%@?. Napisałem przecież, że się po prostu wkurzył.

Zresztą po co ja odpowiadam, jak sami wyciągacie jakieś z dupy informacje z
@Kempes gdzie napisałem, że dobrze, że się wkurzył. 10 razy mówiłem już chyba, że dał ciała
Zresztą, chyba mnie nakręcasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nom_om xd było do Multikont
A do sztuczek, jakoś teraz druga strona podkreśla to bycie gorszym sortem, kanaliami itd.
Czyli co PiS powie to druga strona podłapuje i doi ile wlezie. A potem człowiek słyszy "hurr durr jaka totalna opozycja, przejales retorykę Kaczyńskiego".
Poza tym, mówisz, jakby powiedzenie "ONI" było czymś niezwykłym w polityce, no daj Pan spokój.
@Movet: KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR | 3.00 zł
@Wotto: @Kempes: nie trzeba. Jeżeli są na to paragrafy to wystarczy, że ktoś zgłosi to do prokuratury. Jeżeli jesteście świadkami przestępstwa to macie obowiązek to zgłosić. Zgłosiliście?
@Dzonzi: Tak. Zawiadomienie złożyli posłowie opozycji. Jak myślisz, jak długo prokuratura pod "patronatem" ministra Zero, który jest za pran brat z krótkiem prezesem, będzie to zawiadomienie rozpatrywac i jakie będzie wynik?
A może, tak jak w przypadku kierowcy, który brał udział w kolizji rządowej kolumny z Szydło na pokładzie, minister Zero powinien już teraz powiedzieć, że to zawiadomienie będzie odrzucone?
@Kempes nie ma czegoś takiego, jak stracenie immunitetu. On jest i już. Można go uchylić, ale tylko na konkretny przypadek. Nie wiem, czy za takie coś można.
Zresztą, gdyby było można, to po co ten immunitet. Posłowie powinni siedzieć za wały. A nie, że ktoś tam costam powiedzial czy źle głosował.
@Kempes to tak, to trzeba by było codziennie kogoś w kajdanach wyprowadzać. Jasne, że to zdrowe nie jest, ale zamykanie wszystkich jak leci też rozwiązaniem nie jest. Po prostu taka mentalność, że wszyscy się żrą bez żadnych granic. I czasem ktoś pprzesadzi. Tak jest wszedzie. Bo takie rzeczy się po prostu zdarzają.
@Kempes: Ten Pan jest raczej utożsamiany z przekazem płynącym z TVNu do głów naiwniaków :) A że przy okazji dają się omamiac przez partie które latami dymały naród to wszystko się zgadza :)
Jak dla mnie uczestnictwo w piknikach gdzie na scenie występuje Schetyna, Petru czy cała ta skompromitowana banda to frajerstwo.
@Kempes to powsadzajmy wszystkich do więzień i będzie spokój ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a o przyjęciach ustaw będą decydować dziadki, co to wgle nie mają siły, żeby się odezwać ( ͡ ͜ʖ ͡)