Wpis z mikrobloga

  • 212
Taktyka totalnej opozycji:
1.Wkurzaj Kaczyńskiego, aż pęknie
2. Kaczyński się wkurzy i powie kilka cięższych słów
3. Rozpocznij narrację, że Kaczyński jest psycholem, bo się wkurzył i wmów ludziom, że te kilka cięższych słów to o nich
4. Wróć do punktu 1.
#polityka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
  • 65
  • Odpowiedz
  • 37
@Movet Powoływanie się na słowa jego brata to powód do #!$%@?? A co, on ma na śmierć swojego brata wyłączność??!! To zginął prezydent Polski, osobą publiczną, która jak pokazuje opozycja, miał inny pogląd niż Jarek na system sądowniczy w Polsce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kempes gdzie napisałem, że dobrze, że się wkurzył. 10 razy mówiłem już chyba, że dał ciała
Zresztą, chyba mnie nakręcasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Movet:
na całe pytanie

@Movet: a jak skomentujesz szczucie i haniebną polaryzację społeczeństwa poprzez socjotechniczne sztuczki typu ONI, "jesteśmy bliże prawdy" "gorszy sort" "kanalie" itd itp

odpowiedziałeś

xD


#!$%@?, nieźle merytoryczny jesteś
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nom_om xd było do Multikont
A do sztuczek, jakoś teraz druga strona podkreśla to bycie gorszym sortem, kanaliami itd.
Czyli co PiS powie to druga strona podłapuje i doi ile wlezie. A potem człowiek słyszy "hurr durr jaka totalna opozycja, przejales retorykę Kaczyńskiego".
Poza tym, mówisz, jakby powiedzenie "ONI" było czymś niezwykłym w polityce, no daj Pan spokój.
  • Odpowiedz
@Movet: KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR KA CZOR | 3.00 zł
  • Odpowiedz
@Wotto: @Kempes: nie trzeba. Jeżeli są na to paragrafy to wystarczy, że ktoś zgłosi to do prokuratury. Jeżeli jesteście świadkami przestępstwa to macie obowiązek to zgłosić. Zgłosiliście?
  • Odpowiedz
@Dzonzi: Tak. Zawiadomienie złożyli posłowie opozycji. Jak myślisz, jak długo prokuratura pod "patronatem" ministra Zero, który jest za pran brat z krótkiem prezesem, będzie to zawiadomienie rozpatrywac i jakie będzie wynik?
A może, tak jak w przypadku kierowcy, który brał udział w kolizji rządowej kolumny z Szydło na pokładzie, minister Zero powinien już teraz powiedzieć, że to zawiadomienie będzie odrzucone?
  • Odpowiedz
@Kempes: no i bardzo dobrze. i to mi się podoba. PO miała 8 lat żeby wsadzić PIS do więzienia i 5 lat po katastrofie i nie udało im się. Teraz rolę się odwróciły i wygląda na to że pis wygrywa...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kempes nic mu nie zrobią. Wygugluj sobie "immunitet". Poseł nie może pójść siedzieć za głosowania, robienia ustaw czy wypowiedź w sejmie. Takie jest prawo, którego opozycja tak dzielnie broni
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kempes nie ma czegoś takiego, jak stracenie immunitetu. On jest i już. Można go uchylić, ale tylko na konkretny przypadek. Nie wiem, czy za takie coś można.
Zresztą, gdyby było można, to po co ten immunitet. Posłowie powinni siedzieć za wały. A nie, że ktoś tam costam powiedzial czy źle głosował.
  • Odpowiedz
@Movet:

Posłowie powinni siedzieć za wały. A nie, że ktoś tam costam powiedzial czy źle głosował.


Nie no pewnie, niech gadają co chcą, oskarżają swoich przeciwnikó politycznych o wały, morderstwa, gwałty itd. itp. i do dopiero będzie zajebisty sejm!

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kempes to tak, to trzeba by było codziennie kogoś w kajdanach wyprowadzać. Jasne, że to zdrowe nie jest, ale zamykanie wszystkich jak leci też rozwiązaniem nie jest. Po prostu taka mentalność, że wszyscy się żrą bez żadnych granic. I czasem ktoś pprzesadzi. Tak jest wszedzie. Bo takie rzeczy się po prostu zdarzają.
  • Odpowiedz
@Movet: Nie. Trzeba przykładnie ukarać kilku gości to inni wtedy się dwa razy zastanowią zanim popełnią to samo wykroczenia. Tak to działa na ludzi.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ten Pan jest raczej utożsamiany z przekazem płynącym z TVNu do głów naiwniaków :) A że przy okazji dają się omamiac przez partie które latami dymały naród to wszystko się zgadza :)
Jak dla mnie uczestnictwo w piknikach gdzie na scenie występuje Schetyna, Petru czy cała ta skompromitowana banda to frajerstwo.
  • Odpowiedz
1.Wkurzaj Kaczyńskiego, aż pęknie

2. Kaczyński się wkurzy i powie kilka cięższych słów

3. Rozpocznij narrację, że Kaczyński jest psycholem, bo się wkurzył i wmów ludziom, że te kilka cięższych słów to o nich


@Movet: dokładnie o tu
  • Odpowiedz