Wpis z mikrobloga

Opisałem już moją wizytę u divy ale jakiś różówy konfident zgłosił tamtego posta i został usunięty(był tam przekleństwa i trochę nieodpowiedni język). Dlatego powtórzę jeszcze raz używając bardziej wyważonych słów. Byłem ustawiony kilka dni wcześniej z jedną panną z odloty.pl. Niestety przed spotkaniem nie odbierałą telefonu, na 10 minut przed ustaloną godziną zacząłem dzwonić do innych dziewczyn. Miałem plan B i plan C w razie wystawki, jestem bardziej cwany niż stulejki które baitowałem na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Panna B nie odebrała za to panna C odebrała po 1 sygnale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zdjęcia i godziny pracy na odlotach wyglądały legitnie, niestety nie było opinii na garsoniera.com.pl. Z uwagi na to, że mam już duże doświadczenie u div zdecydowałem się na saperkę i w sumie wizyta była średnio udana. Miałem takie księżnikowate GFE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
. Panna dobrze robiła franzuca i profesjonalnie masowało, jednak miała dziwne fochy(typu: tak się nie połoze bo nie wygodnie, fbg tylko na łóżku bo nie chciała klęczeć). No ale zaliczyłem dwa finały na buźke po francji i fajny masażyk czyli w miarę na plus, a i diva była całkiem urodziwa.

Ten wypad nauczył mnie by nie umawiać się więcej z divami z Polski, Ukrainki wkładają więcej zaangażowania i uczucia za mniejszą stawkę, mniej czuć dystans i można fajnie pogadać. Polskie divy to zazwyczaj karyniska.

Po dzisiejszym wypadzie również stwierdzam, że nauczyłem się sztuki kochania na tyle by móc zacząć zaliczać kobiety z bliskiego otoczenia bez obaw o to, że wyśmieją moje skillsy i będą plotkowały na mój temat. Za tydzień idę atakować jakieś karyny z dyskoteki, bo jednak divy są trochę drogie. Chodzenie na płatnych dziewcząt jest dobre jako początek drogi wychodzenia z przegrywu, ja już swoje przeszedłem i jestem na kolejnym etapie. Wszystkim starym stulejkom polecam kilka wypadów na divy, pomoże wam to poukładać sobie w głowie wiele rzeczy.

Zapraszam na obiecane AMA i wołam

@As_Pancerny, @Oppaiconnoisseur

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
#rozowepaski
#psychologia
#depresja
#gownowpisjeny
  • 51
@Brother_Max: skąd w tobie tyle złości? frustacja seksualna? Szkoda, bo cie kojarze i mi nieraz plusowałes wpisy/komentarze. nawet mnie podziwiałeś, jak dobrze pamiętam, niektóre wpisy z anonimowych. Przykro mi, że masz takie podejscie xD

ps. swoja drogą nic do niego nie mam i sobie teraz na pw gadalismy, polecal mi konkretne divy
@hu-nows: oho, pewnie bo chodzenie na dziwki istnieje tylko w science-fiction XD. Każdy wie, że prostystucja jest nielegalna i dlatego nie istenieje i nikt nie chodzi do div XDD o jak kisnę. Rozumiem jakbym pisał o tym jak to zaliczam loszki w klubie, mogłabyś nie wierzyć, ale jak można nie wierzyć w pójście do burdelu XD?
@Tiestowiron: Czyli co, miales fbg 2 razy, masazyk i tyle? I do tego trzeba miec skillsy? Mozesz opisac jakie, naprawde jestem ciekaw.

Ogolnie straszna beka z rozowych, bo zamiast sie cieszyc ze maja okazje poznac sytuacje z meskiej strony, zobaczyc jak to wyglada od kuchni; to jest tylko kwik ze to "oszukiwanie" i "borze jaki dzifkasz" i inne tego typu moralne #!$%@?. Wskazowka dziewczyny: jak bedziecie miały w zwiazku kryzys (mowie