Wpis z mikrobloga

@ediz4: a mnie gówno obchodzi że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem że kogoś bardziej lubię lub nie? To nie jest kwestia lubienia, złotówy się boją mają słabe standardy to kablują, gdyby ludzie ich lubili i złotówy były klasą samą w sobie to nie potrzebowali by robić takich akcji. Jak widzisz rynek powoli weryfikuje, nie dopasujesz się do wymagań to wylatujesz albo jak złotówy #!$%@? jakiś szajs.
@ediz4: mam nadzieję że jeszcze trochę i nie będzie z tym problemu. może złotówy w końcu gdzieś rozum znajdą i zamiast niszczyć czyjąś własność wezmą się za swoją.
@MrFisherman:

a mnie gówno obchodzi że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem że kogoś bardziej lubię lub nie? To nie jest kwestia lubienia, złotówy się boją mają słabe standardy to kablują, gdyby ludzie ich lubili i złotówy były klasą samą w sobie to nie potrzebowali by robić takich akcji....

Nie musiałeś pisać. Z twoich wpisów aż epatuje nienawiść - może jakiś taksiarz Cię skrzywdził. Ale mi to lata. Liczy
@ediz4: nie skrzywdził mnie ani taksiarz ani uber więc lata mi to że ci lata (w sumie przykra przypadłość, współczuję). A co do prawa to trafiła kosa na kamień, powinni powstawiać mandaty taksiarzom za spowodowanie utrudnień w ruchu drogowym (podczas protestu), kary za spowodowane w tym czasie straty finansowe, za niejednokrotne oszukiwanie klientów (obwożenie po mieście, przeważnie obcokrajowców, nie włączanie licznika), za samowolkę w postaci niszczenia samochodów ubera, za samozwańcze karanie
MrFisherman - @ediz4: nie skrzywdził mnie ani taksiarz ani uber więc lata mi to że ci...
@ediz4: Nie sposób się z tobą nie zgodzić, ulgi podatkowe przyznane taxi zdecydowanie pozwalają im walczyć ceną, bądź lepszą jakością usług w tej samej cenie - oh wait...