Wpis z mikrobloga

Witajcie Moi Drodzy. Myślicie że wysłanie listu do dziewczyny z którą byłem a teraz mnie nienawidzi to dobry pomysł? Wyznać jej w nim wszystko w tym miłość i przeprosić? Jaka jest szansa że go nie wyrzuci do kosza? Dołączyłbym do niego kwiaty. Co myślicie? Nie wyśmieje mnie? Mam z nią mocno na pieńku, a tak naprawdę nie wiem o co poszło. Czy taka forma ją wzruszy? ()
#nocna zmiana #zwiazki #podrywajzwykopem #podryw #tfnogf #przegryw #stulejacontent #heheszki #pytanie #pswoadczemoe #random
MacDouglas - Witajcie Moi Drodzy. Myślicie że wysłanie listu do dziewczyny z którą by...

źródło: comment_TochfIixEMB9JktpEzQmv3LiTt9PbnuW.jpg

Pobierz
  • 14
@MacDouglas to cos oznacza. Poczekaj jak odblokuje. Laski naprawde nienawidza jak ktos sie im naprzykrza, duuuzo historii tego typu slyszalem od kolezanek jak ich byli faceci ich przepraszali, wyznawali milosc, przychodzi do nich z kwiatami, plakali..... tak nic nie zdzialasz.
napisze podobnie jak poprzednik - nie wiem w jakim jestes wieku ty, ale cos wspomniales o osiemnastu latach, a to taki wiek ze ani to dorosly, ani to dziecko. A laska to laska, nie mysli logicznie - mnie raz jedna zablokowala, pisala ze zrywa kontakt, a 3 miesiace potem z pretensjami czemu ponownie do niej nie napisalem. Dziwne to stworzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MacDouglas Bo mając kiedyś 17-18 lat miałem też dziewczynę w tym samym wieku i wiem jak to potrafi człowieka potraktować, takie gówno wiedzące dziewczyny, one nie myślą że jak chłopaka potraktują jak szmatę to może się źle poczuć bo "to one mają źle i to ty jesteś podły" a najlepiej to przepraszaj je za wszystko. Potem takie dziewczyny zmieniaja chłopaków jak rękawiczki bo nikt wytrzymać z nimi nie może.
  • 0
@MacDouglas zdecyduj się, czy Cię nienawidzi czy się fochnęła. Bo to dwie różne rzeczy i zablokowanie na fb nie musi być oznaką żadnego z nich
@MacDouglas: a serio chciałbys z nią znowu być? Po takiej akcji z jej strony?
Ze żadnych tlumaczen, tylko foch i ch... ?
Przecież ona takie akcje będzie odstawiać tez i w przyszłości.

Nie płaszcz się - w związku trzeba się szanować wzajemnie. Chcesz być z kimś, kto Ciebie nie szanuje?
Jej zachowanie jest dziecinne. Jeśli coś przeskrobales, powinna była powiedzieć, a nie zrywać kontakt i "spadaj gościu" bez żadnego wyjaśnienia .