Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski . Poznaliście #niebieskipasek, znacie się około miesiąc i jedziecie razem gdzieśtam raczej dopiero poznając się, nie wiadomo co to jest. Onj was namawia żebyście nocowali u jego znajomej, u tej znajomej jest też jej chłopak, wy się opieracie i wolicie bezpośrednio jechać do miasta gdzie mieliście jechać bez przystanków u znajomej tego #niebieskipasek no ale on jęczy, że why not. No i nocujecie tam, troszkę alko i on mówi do tej swojej znajomej po pijaku, że jest jego niespełnioną miłością i DODATKOWO mówi jej jak jesteście obok, ze "poznaliśmy się tam i tam, ja chciałem tylko seksu, ale teraz jesteśmy super ziomkami" zrozumiałąm, że to o mnie. Czy fakt, że był pijany usprawiedliwia jego głupie gadki? Ja wiedziałam od początku, że jesteśmy tylko znajomymi na razie, ja sama nie szukałam u niego miłości, tylko chciałąm zobaczyćco wyjdzie, ale po tych jego pijackich słowach wiedziałam, że nie będę go chciałanawet pocałować. Chcialibyście takiego faceta jeszcze znać? Teraz doskonale wiem dlaczego chciał żebyśmy tam nocowali, bo chciał z nią pogadać, wzbudzic zazdrość czy jaki grzyb. No i jeśli on od początku robi takie rzeczy to czego oczekuje? Że będę materacem? huehue. Potem jak się nasza znajomość rozwijała to on coś mówił o zakochaniu, ale jak do jasnej ciasnej mu wierzyć? Nie da się. #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 8