Wpis z mikrobloga

@mikolajrej: podobnie wykształciuchy z PO i N. , większość nie zadaje sobie trudu by zagłębić się w temat ale jak można podrzeć mordę że Kaczyński to wariat, i zamach na demokrację to bezrefleksyjnie to robią.
Słuchaj czy Mirek po zawodówce czy Mirek zaoczny magister jest tak poddany socjotechnicznym zabiegom że tańczymy jak nam zagrają. I to jest scenariusz realizowany od bardzo dawna.
  • Odpowiedz
Podstawowym elektoratem PO i przybudówek są przesiedleńcy ze wsi do miast, po gównostudiach z turystyki, którzy chcą się wpasować w wielkomiejską inteligencję.


@Daleki_Jones: Wow, nie wierzyłem w to co mówisz ale to faktycznie potwierdzone informacje według uniwersytetu Wykopkowe Mądrości i Statystyki z Dupy znajdującym się w Łomiankach :O
  • Odpowiedz
A najmniejsze poparcie ma wśród przedsiębiorców .


@frogfoot: nie chcę ci burzyć chorego obrazu świata, ale według badań z exit polls po ostatnich wyborach

Wśród właścicieli firm PiS zdobył 29,1 proc., PO - 28,7 proc.
  • Odpowiedz
@asterrr: przede wszystkim to twoje wykresy pokazują "z drugiej strony" to, co napisał @mikolajrej, więc nie możesz na ich podstawie twierdzić tak łatwo, że "bzdura". Bo to jest tak jakby ktoś powiedział "większość śledzi to ryby" a ty na to "bzdura, większość ryb to nie śledzie".
  • Odpowiedz
@frogfoot: Wklejasz mi sondaż IPSOSu który skomentowałem juz wyżej. Czytać ze zrozumieniem Cie nie nauczyli? Wklejenie tego samego sondażu po raz piąty nie zmieni faktu jakim jest fałszowanie jego wyników zarówno za rządów PO jak i PiSu
  • Odpowiedz
a tylko przypomnę, że modelowy wyborca pis ma wyksztalcenie podstawowe lub zawodowe. Jak taki człowiek ma rozumieć pojęcie trójpodziału władzy czy niezwisłości sędziowskiej będąc na to zwyczajcie zbyt głupim?


@mikolajrej: ogólnie mam #!$%@? w pis, ale to jest wiedza z WOSu na poziomie gimnazjum :) Pamietam bardzo dobrze, że to gimnazjum bo własnie wtedy zacząłem się interesować jak to wszystko działa właśnie dzięki tym lekcjom i dobremu nauczycielowi.
  • Odpowiedz
@frogfoot: jeśli PiS wygrał z dużą przewagą, to oczywistym jest że gdzieniegdzie wygrywał z małą, a gdzieniegdzie z bardzo dużą. Matematyka, panie, matematyka się kłania uniżenie.
  • Odpowiedz
@asterrr: W ogromnej części są to osoby starsze, których jedynym źródłem informacji jest telewizja. Moim rodzicom nie przegadasz, oglądają tvp bo tvn to niemiecka stacja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a na każdą uwagę reagują "jesteś młoda, jeszcze nic o życiu nie wiesz" i zaczyna się kłótnia, ech ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz