Wpis z mikrobloga

@mikolajrej: ja bym chcial podobny sondaz ale dzisiaj, po tych wszystkich wspanialych reformach. Gdyby sie okazalo, ze poparcie ludzi bardziej wyksztalconych wzroslo czy nawet nie zmienilo sie z porownywanym sondazem sprzed wyborow, wowczas mozna postawic teze, ze ten kraj nie ma przyszlosci xD
  • Odpowiedz
Widziałem takie statystyki jak głosowali więźniowie. Można powiedzieć "Kryminał murem za PO"

Myślę ze powód moze być jeden za dużo TVN oglądali


@afroanimal: a ja myślę że oni po prostu głosowali na swoich ( )
  • Odpowiedz
@asterrr widać wyraźną prawidłowość - wśród niewykształconego elektoratu PiS ma zdecydowaną przewagę.

Gdyby mogli studiować tylko ludzie po studiach, to obecnie radziła by PO razem z nowoczesną i w kraju byłaby normalność.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Aha, a gdyby głosować mogli tylko ludzi z najwyższym IQ, władze miałaby partia #wolnosc i w kraju byłoby prosperity rodem z Singapuru ( ͡ ͜ʖ ͡)
News dla ciebie, to tak nie działa.
  • Odpowiedz
Podstawowym elektoratem PO i przybudówek są przesiedleńcy ze wsi do miast, po gównostudiach z turystyki, którzy chcą się wpasować w wielkomiejską inteligencję. W rzeczywistości nie rozumieją z tego ani trochę więcej niż rolnik spod Lublina, przy czym on chociaż ma jako takie doświadczenie życiowe.


@Daleki_Jones nie wierzę, że ktoś łyka takie, niczym nie poparte, żałosne #!$%@?.

Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości i jasno pokazują, że PiS ma największe poparcie wśród osób
  • Odpowiedz
@koral @Adara dla waszej informacji - wśród przedsiębiorców PiS ma jeszcze niższe poparcie.

No i nie #!$%@? głupot, że wieśniak po podstawówce jest bardziej ogarnięty od studenta nawet najbardziej głównianego kierunku.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mikolajrej: nie wiem czy wiesz ale zazwyczaj konserwatysci osiagaja najwiekzse sukcesy zyciowe albo finansowe moze dlatego biora sie w garsc i do roboty zamiast po kazdej ustawie wychodzic na ulice i krzyczec ze nam zle


@garfyld: Nie wiem czy wiesz ale "konserwatyści" w USA a właściwie republikanie z PISem jedynie mają wspólną nazwę konserwatyzm. Za oceanem prawica jest liberalna gospodarczo a więc zupełne przeciwieństwo PIS i stąd popularność
  • Odpowiedz
@frogfoot:

wieśniak po podstawówce

#!$%@? gimbaza xD


Co tu dużo mówić właśnie taka jest opozycja spod Po/Nowoczesnej i ich wyborcy.
Dlatego ich poparcie będzie tylko spadać.
  • Odpowiedz
@MKULTRA czyli jesteś za państwem socjalnym i budowaniem dobrobytu dla niewykształconej biedoty na barkach ogarniętych i ciężko pracujacych.

Ps. Wygramy, jak duże miasta zostaną autonomii niezależnymi od rządu centralnego.
  • Odpowiedz
@frogfoot: byś się zdziwił, wielu starej daty rolników, nie kontynuowało edukacji a z błotem mogli by zmieszać wielu absolwentów gównianych kierunków

widzę że kolega jest jakiś lepszy a to przepraszam
  • Odpowiedz