Wpis z mikrobloga

Kurde sam nabijalem się z #wyborcza wtedy, uważałem że przesadzają... Ten się śmieje kto się śmieje ostatni #dobrazmiana #polska #polityka #zamachlipcowy #bekazpisu

Link do tekstu: http://wyborcza.pl/1,75968,19071757,stawka-tych-wyborow-jest-sama-demokracja.html
Brzmi przeraźliwie proroczo:
"Prawo i Sprawiedliwość zamierza: naruszyć trójpodział władzy; znieść niezawisłość sędziowską; zwasalizować Trybunał Konstytucyjny; odrzeć z uprawnień Rzecznika Praw Obywatelskich; dać prezydentowi władzę rządzenia dekretami i rozwiązania Sejmu, kiedy zechce; ograniczyć inicjatywę ustawodawczą posłów; zakazać poprawek do rządowych projektów ustaw; osłabić ochronę obywateli przed dyskryminacją. Taki oto "pakiet demokratyczny" szykuje nam wszystkim PiS"
Pobierz marcelus - Kurde sam nabijalem się z #wyborcza wtedy, uważałem że przesadzają... Ten ...
źródło: comment_WOMHDdpNVHArP8vSFWUaiBqWoh0rutBD.jpg
  • 35
@Variv: no był. Myślałem, że z przekonania, a wyszło na to, że z kalkulacji politycznej, ale nieważne. Ważne, że wtedy ludzie myśleli, że PIS jest normalny tylko ci koalicjanci i kilka wybryków. A patrząc na PIS bez koalicjantów, to Samoobrona i LPR ich cywilizowały.
@januszniepije: Musisz to jeszcze zsynchronizować czasowo. Artykuł powstał chwilę przed wyborami i uważałem wtedy, że Wyborcza przesadza. Byłem przeciwny Prawu i Sprawiedliwości, ale mówiłem, że w Wyborczej przesadzają. Uważałem, że nie będą to dobre lata, ale nie będzie żadnego końca demokracji. Nie spodziewałem się ataków na TK, SN, KRS, tak ordynarnego zawłaszczenia mediów publicznych.
@BongoBong: @marcelus: @budep: @GilbertEatingGrape: @Variv: @neib1: serio się tego nie spodziewaliście? Nie pamiętaliście rządów 2005-2007? Nie pamiętaliście cudownej przemiany grzecznego J. Kaczyńskiego przed wyborami prezydenckimi 2010 w szuję już kilka dni po nich? Odezwy do przyjaciół Rosjan? Ukrytej opcji niemieckiej? Bronienia bandytów kiboli? Zdrajców? Gorszego sortu? ŻADEN polityk obecnej opozycji NIGDY tak nie obrażał rodaków. Choć nadal będę słyszał, że to opozycja sieje nienawiść.

Byliście do
@mexi: Co Ty pierniczysz, furiacie. Szkalowałem tych #!$%@?ów przez modem jak Ty żeś jeszcze na gówniaki dzieci mówił. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wołaj, Ok?
@neib1: "Sam z nich śmiechałem. I w arcie, z którego śmiechałem jest np. coś takiego." chyba ty czytaj ze zrozumieniem, furiat to sam jesteś.
@GilbertEatingGrape: było. Najpierw media i propaganda, później policja, wojsko, następnie sądy - a teraz można wszystko.
To nie rozumiem jak można się było w 2015 r. nabrać na pis. W pierwszej kadencji odwołali juz przecież ostro i tylko koalicjant ich hamowal.


@Variv: Nie nabrałem się na PiS. Byłem zawsze ich zdecydowanym przeciwnikiem. Byli dla mnie totalnie niewybieralni, nie mógłbym na nich zagłosować. Uważałem, że będzie źle. Natomiast nie doceniłem, że są aż tak źli.

Zresztą dość aktywnie działałem i działam w opozycji (Razem).