Wpis z mikrobloga

Kurde sam nabijalem się z #wyborcza wtedy, uważałem że przesadzają... Ten się śmieje kto się śmieje ostatni #dobrazmiana #polska #polityka #zamachlipcowy #bekazpisu

Link do tekstu: http://wyborcza.pl/1,75968,19071757,stawka-tych-wyborow-jest-sama-demokracja.html
Brzmi przeraźliwie proroczo:
"Prawo i Sprawiedliwość zamierza: naruszyć trójpodział władzy; znieść niezawisłość sędziowską; zwasalizować Trybunał Konstytucyjny; odrzeć z uprawnień Rzecznika Praw Obywatelskich; dać prezydentowi władzę rządzenia dekretami i rozwiązania Sejmu, kiedy zechce; ograniczyć inicjatywę ustawodawczą posłów; zakazać poprawek do rządowych projektów ustaw; osłabić ochronę obywateli przed dyskryminacją. Taki oto "pakiet demokratyczny" szykuje nam wszystkim PiS"
Pobierz marcelus - Kurde sam nabijalem się z #wyborcza wtedy, uważałem że przesadzają... Ten ...
źródło: comment_WOMHDdpNVHArP8vSFWUaiBqWoh0rutBD.jpg
  • 35
@pyzdek: Byłem mocno interesującym się polityką nastolatkiem. Dużo TV i internetu. Czytałem też tygodniki - dość regularnie, ale też nie jakoś ultra masowo (czasem raz na tydzień, czasem trochę rzadziej), liberalne (Wprost, Newsweek, możliwe że Polityka). Z perspektywy czasu widzę, że o ile należy szanować poglądy nastolatków, tak patrzy się też przez inny pryzmat niż będąc starszym. Percepcja się zmienia.
@marcelus Ja po pierwszym rządzie PiS wiedziałem, że to katoliccy bolszewicy. Ale żeby do takich wniosków dość trzeba było trochę rzeczy przeanalizować, zwracać uwagę na detale. Jak się człowiek skupił na "hehe lewakow boli dupa albo na hehe znów straszo pisem " to takie prognozy mogły się wydawać zabawne. Kolejny raz straszenie pisem okazało się nie tylko straszeniem. (Przed ich pierwszym rządem tez było straszenie pisem ale mniejsze trochę )