Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z #pracbaza ode mnie i mojej dziwnej sowy (bo podobno pokazywanie sowy jest teraz modne)
Jestem teraz kierowcą wózka widłowego wysokiego składowania. Pracuję na zastępstwo na przerwie wakacyjnej - na zakładzie mechanicy, budowlańcy i ja. Ciekawe czy ktoś dziś będzie potrzebował przewieźć coś z mojego magazynu…
W międzyczasie słucham sobie książki.
Pobe - Pozdrowienia z #pracbaza ode mnie i mojej dziwnej sowy (bo podobno pokazywanie...

źródło: comment_3Muf8IDVVQBdI68nNxn9FvR3JUu1Mz02.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pobe: Przyjacielu jeśli mogę dodać coś od siebie w twoją stronę, to chcę ci przekazać, że porządny z ciebie gość. Zdarzało mi się plusować twoje zdjęcia doceniając odwagę w kwestii wyglądu, ale nie zagłębiałem się w gównoburze. Dzisiaj plusuję dodatkowo twój RiGCZ i szanuję za dystans do siebie. Takich ludzi nam trzeba, nawet z fioletowymi włosami.
  • Odpowiedz
@11mac11: A obecną taktykę przyjęła owa karyna, zarzucająca mi, że rzekomo kocham menelstwo z torunia XDDDD Rzeczywiście, rozrywka niskiego lotu, ale w porównaniu do waszego rzygania na randomowych ludzi nie wpasowujących się w wasze postrzeganie świata to i tak wysoka poprzeczka.
  • Odpowiedz
@11mac11: Widzę leniuszek, szukać się nie chce. ;/// no ja cytować nie będę, Twoje wyrzygi są na wyciągnięcie ręki. Na dodatek karynka którą broniłeś również nie podziela Twojego zamiłowania do serialu pt. "Zwierzyńscy". Możemy sobie podać rękę, jesteśmy patusami sebkami z zamiłowaniem do ciągłego powtarzania materiału z podstawówki.
  • Odpowiedz
@Pobe: Jeśli tak odebrałeś mój wpis - jako agresję pasywną - to przepraszam, ale nie to było moim zamysłem. Owszem wyraziłam w nim swoje zdziwienie, może lekkie zażenowanie, ale nie było tam grama agresji.
Na żywo pewnie zadałabym pytanie typu: "stary co ci odwaliło pod kopułką, że taki kolor włosów" śmiejąc się przy tym. Jak dobrze wiesz ludzie komunikują głównie niewerbalnie i dam sobie rękę uciąć, że takiego zachowania nie odebrałbyś jako agresji.

Czy trzeba być odważnym aby zmienić kolor włosów? Nie. Czy to oznaka wolności? Też nie.
Chciałam po prostu wiedzieć dlaczego, a nie kupuję teksu: "bo mogę" czy "bo lubię".
Nie lubię bawić się w psychologa, dlatego nie będę drążyć, bo sensu to
  • Odpowiedz
@BratJuzew:

Założę się, że tam, gdzie mieszkasz, nie jesteś nawet postrzegany jako dziwny w żaden sposób.

Tam gdzie mieszkam jestem łatwo rozpoznawalny, co mi w sumie odpowiada, bo zawsze miałem problemy z zapamiętywaniem ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiesz, co osiągnęli w swoim życiu poza pracą zawodową, nie wiesz, skąd startowali, do czego dążą i ile
  • Odpowiedz
@kuba-paczkowski:

to jest praca na wakacje, od października idę na studia, mam dopiero 19 lat xD

U mnie też. Od września studia, choć rocznikowo mam 10 lat więcej.

@hyperballad: szczerze mówiąc to było bardziej zdjęcie tego plastikowego jastrzębia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale
  • Odpowiedz