Wpis z mikrobloga

Ciężko jest odwzorować te budynki dobrze w takiej mikro skali (ale musi być taka żeby całość "Lego Łodzi" miała mniej więcej 50x30 cm) ale EC1 wyszło w miarę spoczko Otwierać w nowym oknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dochodzi też kwestia doboru kolorów - niestety nie ma wszystkich rodzajów klocków we wszystkich kolorach, albo są strasznie rzadkie (i kosztują za sztukę np. 15 zł, jak pewne przeźroczyste z których buduje fabryczny powoli)

EC1 to dawna, pierwsza w mieście elektrownia. Obecnie mieści w swoich zrewitalizowanych wnętrzach planetarium, kino, centrum kultury i od jesieni interaktywne muzeum przedstawiające działanie elektrowni. W przyszłym roku zawita tu też wystwa "Da Vinci". Budynek uzyskał tytuł najlepszej bryły 2013 roku.
#lodz #lego #legolodz #chwalesie #tworczoscwlasna
Pobierz Novigrad - Ciężko jest odwzorować te budynki dobrze w takiej mikro skali (ale musi by...
źródło: comment_w9WPUdGt3EPZkXiIMmLroyTEu3mFclX2.jpg
  • 19
@Sepzpietryny: nie chcę bronić ani jednego , ani drugiego, ale póki co to Stary Browar dostał nagrodę najlepszego centrum handlowego na świecie w 2005 roku http://www.poznan.pl/mim/info/news/stary-browar-najlepszym-centrum-handlowym-na-swiecie,7600.html, a EC1 tylko bryłą roku w Polsce. W mojej opinii oba nudynki są dobrym przykłądem udanej architektury w przeciwieństwie do chlebaka w Poznaniu czy centrum elewacyjnego raka w Lublinie.
@splndid: Po finalnym projekcie (myślę że w niedzielę) - jeszcze Fabryczny i Plac Wolności, tylko trzeba będzie brać poprawkę że kolor limonkowy powinien być srebrny (w Lego Digital Designer nie ma koloru silver metallic - a taki idealnie wygląda np. tutaj na EC1, i projektowałem z elementami w takim kolorze żeby potem przy zamawianiu pamiętać że wszystko limonkowe zamawiam w silverze ( ͡° ͜ʖ ͡°))