Wpis z mikrobloga

ANKIETA O ZIELONKACH
WAŻNE


Ograniczyć prawa zielonkom:
- Brak możliwości dodania linków i obrazków
- Brak możliwości wykopywania i zakopywania (lub tylko brak możliwości zakopywania - do uzgodnienia)

#pytanie #sonda #ankieta #mirko #wykop

Jesteś za?

  • Tak 77.8% (2323)
  • Nie 22.2% (662)

Oddanych głosów: 2985

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dużo da, bo teraz żeby po banie założyć nowe konto i robić na nim to samo zamiast minuty potrzebowałaby wielu dni.


@Garg84: przecież będzie korzystał z kont, które leżakowały miesiąc i są pomarańczkami. Taka osoba na bieżąco tworzyłaby sobie konta, aby "dojrzewały" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Garg84: Albo dać limit komentarzy. Np. 50. Pierwsze 50komentów będzie moderowane. Zdjęcia możliwe ale po moderacji. Wiele forów tak działa. Trzeba osiągnąć X karmy/ postów aby bez moderowania się udzielać.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem bez sensu. Tych co są przyzwyczajeni do banów to nie zniechęci, bo założą kilka kont za jednym razem "na wszelki wypadek" a poszkodowani będą ci użytkownicy, którzy chcieli mieć konto i normalnie z niego korzystać.
  • Odpowiedz
Bo skala manipulacji głosami przez konta istniejące od paru godzin, zaczyna być dość duża.


@Mr--A-Veed: co ty wymyślasz, przecież z tego co wiem obecnie głosy zielonek nie mają znaczenia w znaleziskach.
  • Odpowiedz
@poroniony_: hehe zielonki nie powinny mieć możliwości głosowania ;) zagłosowałem na tak, ale brak możliwości dodawania obrazków przez miesiąc to chyba przegięcie. Sam dodałem w #czarneblachy kilkanaście zdjęć i dzięki temu częściej zaglądałem na wypok. Może wystarczy ograniczyć dodawanie zdjęć do wybranych tagów i wprowadzić możliwość zgłaszania ostrzeżeń przez użytkowników z zasadą np 10 ostrzeżeń, to ban na 48h.
  • Odpowiedz
@Garg84: Pierwsze jest banalne do ominięcia, co do drugiego zgodziłbym się, ale nie przez miesiąc. Ewentualnie limit wykopów \ zakopów do jednego dziennie.
  • Odpowiedz