Wpis z mikrobloga

ANKIETA O ZIELONKACH
WAŻNE


Ograniczyć prawa zielonkom:
- Brak możliwości dodania linków i obrazków
- Brak możliwości wykopywania i zakopywania (lub tylko brak możliwości zakopywania - do uzgodnienia)

#pytanie #sonda #ankieta #mirko #wykop

Jesteś za?

  • Tak 77.8% (2323)
  • Nie 22.2% (662)

Oddanych głosów: 2985

  • 87
  • Odpowiedz
Poważnie zielonki aż tak Was drażnią? Mnie nie bardzo. Ja bym niczego im nie ograniczał. Wykop to strona rozrywkowo informacyjna. Nie twórzmy z niej czegoś "na siłę pseudo elitarnego". To tylko wykop.
  • Odpowiedz
@Garg84: Wprowadzając jakiekolwiek ograniczenia należy się zastanowić, czy osiągną swój skutek, a jeżeli tak, to czy warto mimo wszystko utrudniać życie normalnym użytkownikom. Wątpię żeby firma świadomie wybrała rozwiązanie, które zniechęci nowych użytkowników, ale załóżmy, że nie ma nic przeciwko.

Sam nienawidzę trolli i manipulacji znaleziskami, ale ograniczanie zielonek nie sprawi, że to zniknie. Po prostu pozakładają wcześniej wiele kont i zaczną z nich korzystać jak już będą pomarańczkami. Utrudnisz im
  • Odpowiedz
To nic nie zmieni, sam nic nie napisałem jako zielonka tylko zarejestrowałem się żeby dać plusa. Ile jest takich kont które nic nie robią jako zielonki a później pomarańczowa fala się przelewa jak szambo po świętach.
  • Odpowiedz
Podstawowa sprawa to powinno być zautomatyzowanie wywalenia znalezisk dodanych przez zielonke zbanowaną za multi. To jest dramat jak z multi wrzucane są gówno znaleziska, które potem po banie wchodza na główną.
  • Odpowiedz
@Garg84: do tego co podałeś dorzuciłbym:
- dzienny limit wrzucania wpisów: 20 wpisów
- odstępy 5-10minut odstępu od ostatniego wpisu
- komentowanie co 5 minut, chyba, że ktoś go zawoła, to wtedy w danym wpisie/znalezisku, dać możliwość wypowiedzenia się
  • Odpowiedz
- Brak możliwości wykopywania i zakopywania (lub tylko brak możliwości zakopywania - do uzgodnienia)


@Garg84: jestem za tym wyżej cytowanym, ale jeżeli chodzi o to

Brak możliwości dodania linków i obrazków


to wykopowicze sami powinni decydować czy link, obrazek czy się nadaje czy nie.
  • Odpowiedz