Wpis z mikrobloga

Myślicie że Real kupi w tym okienku jakiegoś napastnika? typową 9 do rywalizacji z Karimem? Byłoby dobrze biorąc pod uwagę fakt że Morata przechodzi prawdopodobnie do Milanu. Marzy mi się Robert, ale to pozostanie w sferze marzeń no i raczej Benzema wtedy musiałby odejść. Może jakiś młody 20-23 lata kocur..

#realmadryt
  • 4
@BiggieSmalls: wg mnie najlepszą opcją byłoby jeszcze poczekanie z nim rok, zobaczyć czy to nie był taki jednosezonowy wyskok, czy naprawdę może być z niego niezły crack.On ma dopiero 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na rm.pl czytałem że Real uzgadnia z Monaco coś na ten temat ale na razie to nic pewnego. Zresztą napastnik nie jest potrzebny bo od strzelania bramek jest Ronaldo, który i tak
@BiggieSmalls: @Slacky: Morata zostanie w Realu jeszcze na ten sezon. Możliwe, że dostanie trochę więcej minut. Jeżeli mimo wszystko będzie niezadowolony, będzie można go sprzedać i kupić Mbappe, któremu wtedy zostanie tylko rok do końca kontraktu, więc powinien być do wzięcia za rozsądną cenę. Jeżeli by Mayoral nagle niespodziewanie wypalił z wielką formą, będzie można postawić na niego. Jeżeli Morata zdecyduje się zostać na dłużej niż tylko jeden sezon, wciąż